Így csinálhatom ?

Figyelt kérdés

25 éves anyuka vagyok . Van egy 7 hetes kislányom. Első héten tápszeres volt utánna jött meg a tejem azóta anyatejes.

Iskolába járok ; de jövőhéttől 7 hétre gyakorlaton leszek napi 8 órát ahonnan nem igazán tudok el jönni etetni . Így nem tudom milyen megoldást tudnék találni . Tápszert ha kap délelőt és anyatejet délután az miben befolyásolja ? Talán el is apadhat ez miatt a tejem?

Sajnos nem tudom leszívni mert épp annyi tejem van amennyit megeszik szóval egy cseppel sem több .

Köszönöm a válaszokat !



2022. jan. 3. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ne keltsük már a pánikot a kérdezőben."


Igen, felnőnek tápszeren, nem katasztrófa. A nagyobb gyerekem is tápszeres lett, amit éppenséggel pont a cumizavar indukált, holott nem napi 8 órát voltam távol, hanem csak alkalmanként 1-1 pótlást kapott. Sajnos nem sikerült tanácsadóval sem visszafordítani és rohadt fájdalmas is volt.

Reális esély van rá a kérdezőnél is erre, mivel életszerűtlen, hogy 7 hétig kispohárból pótoljanak a babájánál.

Ez miért lenne pánikkeltés?

2022. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet előre megmondani, hogy cumizavaros lesz-e. A kispohárból pótlás nem sokkal nehezebb, mint a cumisüveges, csak bele kell jönni. Szoptanítot vagy ujjetetőt lenne a legjobb, ha tudnátok szerezni (házilag is lehet készíteni, ha a kórházban hozzájutsz vékony gumicsőhöz). Ha fejsz 1x gyakorlat alatt, a tejeddel nem lesz gond.
2022. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szoptanít készüléket?? Na és kinek a mellére ragasztanák rá a szondát anyuka távollétében?
2022. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Lattam olyan videòta, ahol az apa ragasztotta a mellbimbòjàhoz a szoptanitot, mert a baba nem fogadta el az etetőcumit. Szondàt lehet venni hozzà a patikaban, ha jòl tudom.
2022. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, elég beteg, mert szoptanít mellett az a lényeg, hogy ugyanúgy szopja a mellet a baba és közbe el-elindítja az ember a pótlást, hogy ne adja fel. Tudom, használtam
2022. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem erre talàltàk ki, de a cumi nem kellett a picinek, az apa meg ìgy oldotta meg.
2022. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő válaszokat , hálásan köszönöm !!!
2022. jan. 4. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!