Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tenyleg ennyire elitelendo...

Tenyleg ennyire elitelendo hogy nem szoptatok mert faj?

Figyelt kérdés

Probalkoztam de nagyon faj. Fejek es cumisuvegbol kapja.

Eleg sok negativumot kapok ez miatt...

Masnal is volt ilyen?


2022. márc. 22. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én csak anyámtól kaptam, de kit érdekel?! Nem csak azért nem akartam szoptatni mert fáj, hanem mert nem és kész. Én fejni se voltam hajlandó.
2022. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Mert igazából ez mindenkinek a magánügye. Én azt sem kövezem meg, aki egy az egyben elhatárolódik a szoptatástól. Nem ettől leszel jó vagy rossz anya.

Ne foglalkozz az elvakult szoptanácikkal. Nekik általában ez az egy sikerelményük az életben..

2022. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
En sem szoptattam, marhasag ugy, ahogy van es undorito is. Elso evben tapszer, aztan normalis kaja, most megy iskolaba es koszoni, remekul van.
2022. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz mással. Ti legyetek boldogok . Ha tapszeres a baba sem lesz semmi baja… ez régi felfogás. Nekem is mindig azzal jönnek h Jajj fejjek is mindennap mert nehogy elapodjon. Ezt sem értik sokan h beáll a kereslet-kínálat. Na mind1. A lényeg h engedd el a füled mellett. Ha neked nem komfortos csinálni ne csináld . A stressz a legrosszabb amit tehetsz .
2022. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy baj!

Én ki merem mondani azt is, hogy nem szoptatok, mert nekem így kényelmesebb.

Fejni nem tudtam annyit, hogy tudják otthon hagyni ha valami dolgom van, vagy éjszakára.

Tapszerrel az ejszakai keléseket meg tudjuk osztani férjemmel, meg nyugodtan elmehetnek bárhova, ha a babát itthon hagyom, nem kell azon sztresszelni, hogy jajj jajj érjék haza mert éhes.

Ha meg akarom etetni nyilvános helyen, csak előveszem az üveget, nem kell bujkálni meg lapítani (én nagyon szégyenlős volt).

Ha emiatt szar anya vagyok, legyen.

2022. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 NTBS ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem baj.
2022. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ezzel semmi baj, legalábbis a te részedről. Ha azért alakult ki ez a helyzet, mert nem kaptál megfelelő segítséget, az az ellátás hibája. De az is lehet, hogy mindenki mindent megtett, hiába.


Ha amúgy szívesen szoptatnál, akkor pár hónap után megpróbálod átszoktatni a babát. De ez is csak egy opció.

2022. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mindenki úgy szpatja magát ahogy akarja
2022. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mindenkinek magánügye.

De a fejessel tenyleg szetszivatod magad. En fel éve csak fejek napi 3 orar. Meg kisebb volt lazán ment de most h egyre nagyobb egyre nehezebb… sajnos nekem nem volt választásom, es anyatejjel szerettem volna etetni. Teny h elso 1-2 hetben egyszerűbbnek tunik a fejes. De nem az.

2022. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha anyatejet kap, teljesen mindegy h cumisüvegből vagy mellből.

Sőt, tök szuper, hogy tudsz fejni (jön le elég és időd is van rá).

De ha tápszert kapna, mert fáj, az sem lenne elítélendő.

2022. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!