Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tenyleg ennyire elitelendo...

Tenyleg ennyire elitelendo hogy nem szoptatok mert faj?

Figyelt kérdés

Probalkoztam de nagyon faj. Fejek es cumisuvegbol kapja.

Eleg sok negativumot kapok ez miatt...

Masnal is volt ilyen?


2022. márc. 22. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként kitől kaptál megjegyzést?

Tuti anyós, sógornő vagy hasonló...

Ha nem tetszik valakinek, szoptasson ő napi 8x úgy h közben "szétszakad" a melle...

2022. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11. Egyes védőnők is szeretnek beleszólni, gyerekorvos, nagymama… nekem ahogy írtam anyukám pampogott.


#1.

2022. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%

Hát, ha neked a fejés jobb, mint testközelből táplálni a babád.. Szerintem mindenkinek fáj valamilyen szinten.

Enyem már 2 elmúlt de még most is vannak időszakok mikor jagyon fáj a sok szopi miatt, fogzaskor pl. De kit érdekel.. Nekem többet jelent ő, mint az, hogy fáj egy kicsit.. Ez az időszak elmulik, nem jön vissza többet és fantasztikus ahigy osszehangol minket és segít neki, úgy mint más nem.

2022. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, #13, nem mindenkinek fáj. És tud úgy fájni, hogy a falat kapard. Nekem sosem sebesedett ki, de ha a baba nem jó technikával szívott, akkor szopi után begörcsöltek az erek a mellemben. Na, az fáj. Szerencsére sikerült megoldani, különben én is a fejés mellett kötök ki.
2022. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

#13 attól, hogy neked kibírhatóan fájt, attól még lehet olyan, hogy valakinek kibírhatatlanul fáj.

Nekem pl. annyira fájt, hogy képtelen voltam bimbóvédő nélkül szoptatni és akkor is csak 5 perceket egy mellen.

Este 1-2 etetést már cumisüvegből kellett az apjának kiváltani, mert minden bajom volt addigra.

És ez most egyáltalán nem a szeretetről szól meg a gondoskodásról, hanem a fájdalom mértékéről és elviseléséről.


Én sem pampogok a többi császáros anyukának, hogy mit kell drámázni, nem akkora cucc az a műtét. Csak azért mert nekem alig volt fájdalmam, más még megszenvedhette berutálisan és traumatikusan.

2022. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

Nekem senki sem szólt be, pedig én nem is tudtam lefejt anyatejjel pótolni, csak tápszerrel.

Kórházban éjszaka a nővér etette a babámat, amikor látta h mennyire kivagyok borulva a szoptatás miatt.

Erőltették a szoptatást, de adtak mellé pótlást szemrehányás nélkül, és haza már tápszeres ajánlással küldtek.

A gyerekorvos szó nélkül írta fel a tápszert, azóta is csak annyit kérdez h hány dobozzal.

A védőnő talán a legnagyobb lelki támogatóm a szoptatásért vívott harcban.


Nem normális ha bántják az anyukát a szoptatás sikertelensége miatt.

Ha mégis, gyerekorvost és védőnőt kell váltani.


Ráadásul a kérdező ANYATEJET ad a babájának, mégcsak nem is tápszert. Hogy lehet ezért leszólni????


Én bimbóvédőt használtam, hogy legalább valamennyi anyatejet kaphasson a babám, és először csak pár percet cicizett, aztán egyre többet és végül b.védő nélkül is ment (nálunk nem volt rossz a technika, hanem az ém bimbóm volt túl érzékeny)

Talán érdemes lenne megpróbálni, mert hosszútávon egyszerűbb szoptatni.

2022. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16. Védőnőt nem lehet csak úgy váltani, orvost igen.
2022. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Leszarom hogy ki mit gondol, azt csinálom ami szerintem nekünk jó.

Én sem akartam szoptatni, fájt és nem is ment, nem is erőltettük. Fejtem pár hétig azt a "mutatóba' van" mennyiséget aztán szépen tápszereztünk.

2022. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 bocsánat ezt nem tudtam, valahol mintha olvastam volna.. köszönöm h javítottál!!
2022. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!