Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elítélendő hogy 9 hónaposan...

Elítélendő hogy 9 hónaposan abba akarom hagyni a szoptatást?

Figyelt kérdés
A szoptatás szerencsére az első hónapokban nagyon jól ment, kb fél éves koráig sok tejem volt, de onnantól folyamatosan csökken és küzdelem a szoptatás. Kevés a tej, a babám csak este és éjszaka hajlandó szopizni, akkor se lakik jól, ezért nyűgös, mostanában már tápszerrel pótolok, mert különben nagyon rosszul alszik. Napközben kínálgattam, de nem fogadja el, így egyre kevesebb és kevesebb lett a tejem. Ez megy hónapok óta, már belefáradtam. Rosszat teszek a babámnak, ha elveszem tőle az esti és éjszakai szopit? 1 éves korig szeretem volna szoptatni, de már nagyon terhes nekem így ez a küzdelem. Volt valaki hasonló helyzetben?
2023. febr. 10. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Többet ártasz vele magadnak, mint használsz a gyereknek.
2023. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ne is azzal foglalkozz, hogy mi "elítélendő", hanem azzal, hogy mi a legjobb nektek.
2023. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy. Csak most divat ez a szoptatás mánia, hogy kb.iskolás korig szoptatni kell, különben örökre lelki sérült lesz🙄 6 hónapos korig igen, az a legjobb, ha van rá lehetőség, meg persze anyatej. A te babád azon már rég túlvan, semmi baja nem lesz, főleg, hogy nem is igényli.
2023. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is hagynàm.
2023. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Nézd ne vedd el tőle, ez neki az esti komfort szopi és nem evés. Hozzátáplálással pótold a kaját nappal és később pizsama hamival,de a szopi neki este nem a tejért kell,azt ne vedd el tőle mert valszeg csak komfort szopizik,tehát anya időt akar.
2023. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem 10 honapos leszba fiam.este illetve ejjel szopik mar csak...mar en is gondolkoztam rajta,hogy levalasztom...de ahogy nezem ot eves kozben nem birok betelni vele...valoszinuleg nalam az a gond,hogy en nem vagyok még kesz ra,hogy befejezzük.
2023. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

…pizsama hami: tejpor,liszt, napraforgoolaj, cukor….. taplalo es nelkulozhetetlen.


Szia kerdezo! Szerintem kinald gyakran napkozben, egyetek egyutt es valtozatosan, husok, tejtermekek, jo minosegu gabonak es persze zoldseg es gyumolcs amennyit joizuen elfogad. Emellett nyugodtan potolj igenye szerint tapszerrel, mert a neked okozott nehezsegek mindenre ranyomjak a belyeguket, az is szuper hogy eddig kitartottal.

2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért pizsama hami,mert álogatós és q tápláló kaják nem érdeklik,éhen halni megnem.fogom ahogy lenyomni a tápláló kaját sem q torkán.jó ha neked jó evő gyereked van,de nincs mindenki így megáldva. Azt már rég elengedtem,hogy mi tápláló 🤣
2023. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
1 hónapos volt, amikor abbahagytam mert kikészültem tőle lelkileg.
2023. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Attól hogy nem lakik vele jol miért kéne elvenni? Ez valami divat mostanában, hogy minél hamarabb erővel leszoktatni?
2023. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!