Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák? Nyilvános helyen ti...

Anyukák? Nyilvános helyen ti hogy oldjátok meg a szoptatást? A mai világ elég szélsőséges. Negatív vagy épp pozitív élmény?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 08:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
39%
Mikor még egész pici volt a kislányom sem zárkóztunk be, úgyhogy volt pár alkalom, mikor nyilvános szoptatásra kényszerültem. Szigorúan csak erre a célra kialakított szoptatós kendővel tettem. Na nem azért, hogy néhány bigott nőszemély ne ri_b@ncozzon le mert a szemük láttára szoptatni merem a gyermekem, az nem érdekel 😂 Hanem hogy senki ne nézegesse a mellemet 🤷‍♀️
2023. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%

Férfiként írok.

Én imádom a női nemet. Imádom a melleket

Na de a páromét és otthon. Ha egy parkba lemegyek sétálni, nem más idegenek lényegében intim testrészét akarom nézegetni. Se nyíltan, se letakarva. Sehogy

Ez számomra full az a kategória, mintha én elővenném a farkamat. Ha kiverem a padon, de egy pléddel letakarom, hanyan bámulnának meg?!

Pedig nem mutogatom magam. Ugyan úgy szükséglet, mint a szoptatás.

2023. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%

A farkad kiverése nem olyan, mint a szoptatás ne haragudj. Mondom ezt úgy, hogy sosem szoptattam nyilvánosan. De ne húzzunk már egyenlőséget egy kangörcs meg egy síró baba megetetése között szerintem.

Ha körbenézel afrikai törzseknél simán szoptatnak az asszonyok nyilvánosan, de farok kiverést alig látni..., mint ahogy közösülést sem.

2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk az ilyeneknél,mint a 7#-es válaszoló barátnője is. Most nyilván a barátnőm férje előtt nem lenne kötelező előkapnom a mellem és szoptatnom egy 1 éves gyermeket,de ez picit már csak azért is volt ott szerintem. :D Nálunk úgy volt,hogy sikerült általában úgy időzítenem,hogy ha megyünk bárhova előtte egyen,így azalatt az 1-2-3 óra alatt általában nem volt éhes vagy aludt vagy nézelődött,jól volt lakva,mondjuk nálunk nem éhezett meg 1-2 óra alatt. 1 évesen meg azért végképp nem gondolnám,hogyha ott anya nem kapja elő a barátnője férje előtt a mellét,akkor éhes marad a gyermek,aki már vígan eszik elvileg mindent,amit kell. Ha orvoshoz mentünk pl. oltásra,előtte evett,ott pedig 30-40 perc alatt azért nem éhezett meg sosem. Viszont általában úgy készültem,hogy ha még is éhes lenne,akkor diszkréten elvonulva megoldom,de nekem ez intim pillanat volt,nem tudtam volna nyugodtan mások előtt előkapva mondjuk a pláza közepén a járókelők előtt,de ha a szükség úgy hozza,akkor elfordulva diszkrét helyen egyértelműen megetettem volna,mert a lányom a fontosabb. Amúgy engem nem zavar,ha mások diszkréten csinálják,az végképp nem,ha egy csecsemőt,de én is láttam már olyat rendezvényen,hogy harapott kettőt a 2 éves a szendvicséből majd anyuka férfiak-nők-tinédzser fiúk előtt előkapta a mellét és megszoptatta a 2 évest,aki utána tovább rohangált, megint evett szilárdat majd megint letépte az anyjáról a pólót üvöltve,anya pedig már vette is elő,de telibe mindenki előtt. :D Na ez viszont elég meredek volt nekem. Ez is az ő dolga,sosem szólnék bele ilyenbe,de ilyenkor nem kell meglepődni,hogy de mi a bajuk az embereknek ott,miért ez a véleményük,miért pislogtak nagyokat. Csinálja,de vállalja a véleményeket is. Viszont mindenkinek megvan a maga véleménye,tehát ezzel sincs gond.
2023. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

22. Azért egy kisbaba éhsége nem ugyanaz a szintű szükséglet, mint egy felnőtt ember szexuális késztetése.


(Hozzáteszem a mell látványa csak most épp a mi kultúránkban kapcsolódik a szexhez, tehát ez tanult dolog. Kétszáz éve még a bokavillantás is szexi volt. Vagy az araboknál mennyi mindent kell eltakarni, ne essenek kísértésbe idegenek férfiak. Pakisztáni ismerősöm szerint náluk csak az utcalányok szőrtelenítenek és borzasztó, ami nálunk megy, nem győzi kapkodni a fejét. Míg némely afrikai törzseknél még mindig a fedetlen mellel járkálás a megszokott. Vagy régen a római nők is fedetlen mellel mentek az utcán, ha szépnek tartották a sajátjukat, pont olyan büszkén mutogatták, mint a hajukat. Nyugaton is sorra nyerik a pert a feministák, hogy a strandon vagy uszodában a nők is lehessenek fedetlen mellel ugyanannyi jogon, mint a férfiak.

Na most nem kardoskodni akarok a polgárpukkasztás mellet(t) :) ez csak egy kis adalék volt, hogy valószínűleg változóban van a mell és meztelenség megítélése.

Hisz az is totál elfogadott lett pár évtized alatt, ha kilóg a férfiak alsógatyája, amikor leguggolnak :D ... És az is vicces egyébként, hogy emlékszem, a 90-es években még ciki volt, ha nem vettél fel hosszú pólót a cicanadrághoz, viszont az is, ha kilógott a melltartópánt a nyakbakötős felső alól. Aztán jöttek a csípőnadrágból kilógó tangák. Most meg az oké, ha nincs is rajtad bugyi az extra rövid nadrág alatt, de ha látszik, hogy létezik a mellbimbód a póló alatt, az már felháborító. Ezt sem értem, mitől alakult így. :))

2023. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%

#22 Ha a p.csöd kiverése és egy csecsemő táplálása neked ugyanaz a kategória, akkor nálad komoly gondok vannak. Hadd áruljak el egy titkot neked. A női mell nem a férfiak szexuális örömszerzésére lett "kitalálva". Ennek az új információnak a birtokában gondold át újra a recskázós hasonlatodat.

Bónusz1: aki egy gondosan eltakart szoptatós kismamát nekiáll bámulni, az egy bunkó paraszt.

Ja, és remélem hogy enni is csak otthon a négy fal között szoktál.

Csecsemőt csak filmben látott olvasóink kedvéért elárulom, hogy nem minden baba hajlandó cumisüvegből enni. De még ha hajlandó is, szegény anyuka vigyen magával mindenhova egy doboz szárazjeget, hogy ne romoljon meg a lefejt tej út közben, vagy hogy képzelik egyesek? Ki ne tegye a lábát a nő a lakásból a babájával 1 óránál hosszabb időre, amíg szopik csecsemő, nem? Mit képzel magáról, csak mert valaki felcsinálta már körülötte forog a világ?

Na, irónia off. Az eszem megáll, hogy milyen emberekkel élek egy bolygón. Kisebb felháborodás van az utcán hugyozó/sz.ró gyökerekből. Gondolom azt már megszokta az emberek érzékeny kis mimóza lelke.

2023. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves válaszadók!

Ti is kaptatok az itt adott válaszaitok kapcsán privát üzenetet a kérdezőtől (Sushi26)?

2023. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27-esnek: igen. Nem válaszoltam.
2023. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
55%
Kiveszed, beteszed ha zavar leteríted egy kendővel. Remélem a szoptatás hogyanját már nem kell elmagyarázni.
2023. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!