Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyerekem 5 éves, és még...

Gyerekem 5 éves, és még szoptatom. Többen is le akarnak beszélni erről. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 20:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
57%

Álllítólag 7 éves korra biztosan leválasztja magát.

Biztosan szép, bensőséges kapcsolatotok van.

2011. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
62%

Fikázó válaszoló vagyok.

Fili, nálam itt ástad el magad: "A tápszerre biztató „anyák” meg sem érdemlik, hogy gyerekük van. Szajkózzák a maguk megnyugtatására a sok hülyeséget. "


Mert aki tápszerezi a gyereket, az nem anya, és dögöljön meg, mert szerinted igenis mindenki képes a szoptatásra. No comment!!


Amúgy meg a pontjaidra válaszolva:

1. Igenis mindig ezt szajkózod, hogy minden egyes nő tud szoptatni, HA AKAR (baromira nem ezen múlik)

2. Ezt nem kommentálom, ítélkezz belátásod szerint!

3. Jól mondod, VOLT idő, amikor így éltek. De ne akard már, hogy most is az legyen a normális!

4. A fürdetlenséget és analfabetizmust pedig a bennszülöttekre értettem, akik szerinted milyen nagyon jó fejek már, mert természetesen élnek.

2011. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
92%
Ne veszekedjetek! Menjetek, és nézzetek rá a gyerekre!!! :D
2011. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell, 5 éves lerepült már a mellemről évekkel ezelőtt.

Csak egy apró hozzáfűzni való a kérdező kommentjéhez


Egyébként ritkán a műveletlen paraszti réteg csinál irracionális dolgokat. lehet persze, hiszen nekik a józan paraszti eszük meg van és 2 egyetem után hajlamos ezt elveszíteni az ember.A diploma, nyelvtudás nem mindig jár együtt ésszel és józan gondolkodással.

Nem beszélve arról, én jó pár diplomással találkoztam már életemben és magam is jártam egyetemre, egy kezemen meg tudom számolni, hányan voltak közülük értelmesek.

Egy példa: angol irodalom szakra jártam egy egyetemre, és angol irodalom vizsga előtt 10-ből 9! emberke azon háborgott, minek kell angol irodalmat olvasni, pláne angolul. Szívem szerint megkérdeztem volna tőlük, amikor beírták a jelentkezési lapra, hogy angol irodalom szak, mégis mire számítottak, mit fognak ott nekik tanítani? És ezek diplomások lesznek, lettek. Úgyhogy sajnos, az hogy diplomája van valakinek, nem sokat jelent. Sőt. Ma már inkább hátrány. Pláne ha ilyen hivatkozik rá, mint a kérdező. van két diplomám, nem vagyok paraszt. pedig jobb lenne. A gyereknek is.

2011. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
72%

Fili,igazad van,mindig szívesen olvasom az írásaid.

-a "román"

2011. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
64%
Ja,biztos tök jól nézhetsz ki,mindjárt irigykedni is fogok.Kösz.Azért elég jól válaszra méltattál,ahhoz képest,hogy van akkor Iq-d,hogy ne tegyed :D
2011. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Fikázó!

Nem akarnám szaporítani az olyan válaszokat, amik nem a kérdező kérdésére vonatkoznak, de nem bírom megállni, hogy az egyik megnyilvánulásodra ne reagáljak. :(


Azoknak az anyák, akik nem tudnak szoptatni, a MINIMUM 90%-a IGENIS TUDNA!!!!!!!

A probléma ott van, hogy nagyon rossz az információ áramlása és nincsenek megfelelő helyek, személyek, ahonnan a tudást meg lehetne szerezni!!! (Az lll kevés!!!) Ráadásul, ezt az oldalt nem is minősíteném, mert ha hamarabb találtam volna meg és butább lennék, kevesebb logikával és kevesebb épp ésszel rendelkeznék, LEHET, HOGY ÉN SEM BÍRTAM VOLNA SOKÁIG SZOPTATNI!!!!!!!!!!!!!!

Hiszen vérlázító, ami ezeken a szoptatós oldalakon zajlik. A hozzá nem értő anyukák, osztogatják a hülye tanácsaikat. Kihangsúlyozom, hogy A SZOPTATÓS TÉMÁBAN, nem az hozzáértés, hogy felnevel az ember 1 vagy 2 gyereket, vagy akár többet úgy, hogy nem tudott szoptatni!!! Többek között ezeknek a "jó" tanácsadóknak is köszönhető sok kezdő anyuka pesszimizmusa.

Amikor még többet olvastam ezt az oldalt, úgy láttam, hogy sok kezdő anyuka támaszkodik az itteni tanácsokra, és sajnos nem mindig választják ki a jó válaszokat.

A női test egyenlőre még mindig arra van berendezkedve, hogy az utódját táplálni tudja, amíg az nem ehet rendes ételt!!!! Az itteni negatív hozzáállások és hülye gondolkozás módok még egy "tejcsárdát" (bocs a kif.) is elapaszthatnának!

2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
59%
Hát én már alig merek írni valamit......szép és és jó dolog de lassan szoktasd le szerintem.Hamarosan iskolás lesz és akkor mit tesztek???Akkor is utazol a férjeddel vagy letelepedsz hiszen a sűrű sulicsere nem biztos hogy jó ötlet.És ha lehet titkold el a nagy nyilvánosság előtt hogy eddig szopizott mert ez sajnos Magyarországon nem elfogadott nem is tudom hogy jó ez vagy rossz????
2011. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó elötti vagyok,azt elfelejtettem,hogy nemsokára magyar állampolgár is leszek,biztos tudjátok,hogy a szerencsétlen erdélyiek is kérhetik most.

Hurrááááá....az majd feljogosít arra,hogy magyar állampolgárként hasznos válaszokat írjak a gyakorin.

Ne haragudjatok,de az a bizonyos válasz kiborított.

Elnézést mindenkitől az irónia miatt.

2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:08


Én ezt megértem, el is fogadom, mert itt aztán sok idióta, haszontalan "tanácsot" kap az ember.


De a szoptatás nem csak az anyukán múlik sajnos. Hanem a babán is. Először azt hittük, cumizavaros a lányom -kapott tápszeres pótlást üvegből-, mert nem szopott. Aztán a lefejt tejet sem itta meg. Erre mondhatnád, hogy biztos volt benne valami, ami miatt nem kellett. De nem. Nem egyszer próbáltam. Aztán kaptunk gyűjtőből 4 féle anyatejet is, egyet fogadott el kb. 2 hétig, utána már azt sem. A dokinő szerint nem szerette az anyatejet. Ilyen is van sajnos.

Nekem csak az esik rosszul, amikor azokat az anyákat lenézik, akik nem szoptattak legalább 1 évig. Pedig nem is mindig tehet róla az anya.

2011. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!