Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha én nem szeretném szoptatni...

Ha én nem szeretném szoptatni a babámat, akkor is kötelezhetnek a kórházban?

Figyelt kérdés

Hogy miért nem, nem szeretném fejtegetni, egyszerűen undorodom tőle, és nem bírom elképzelni sem.

Most egyik barátnőmet benntartották +1 napot a kötelezőn felül, mert nem indult be a teje. Most ha én nem akarok szoptatni, akkor mi van? Akkor is benn tartanak, amíg el nem kezdem? Már most a sírás kerülget a gondolattól is.

Vagy ha megmondom az orvosnak, hogy mi van, és 1 ágyasba kérem magam, meg lehet oldani valahogy?


2014. jún. 10. 09:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező szoptatni, tápszerezheted is, vagy lefejed a tejed és azt adod neki cumisüvegből.
2014. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
4%
Persze, korhazban vagy es gyakorikerdesekezel :)
2014. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
Hol fogsz szülni,elég erősen kórház függő a folog..
2014. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2-es gyakorold még egy kicsit az értelmező olvasást, mielőtt lehülyéznél mást.

Nem kötelezhetnek rá elméletileg, de megnehezíthetik az életed nagyon. Ez nehéz ügy és sajnos most itt magadra szabadítod a 2-es válaszolóhoz hasonló elmebajnokokat is.

2014. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%

Nem kötelezhetnek ra. Szólsz az orvosodnak jo elore es akkor adnak injekciot, ami elapasztja a tejet. Bar semmi közük hozza, nem lesznek kedvesek hozzad a kórházban, kapod majd a milyen anya az ilyen megjegyzéseket. Ne foglalkozz vele.


OFF En is ugy gondoltam anno, hogy nem akarok majd szoptatni, nekem is gusztustalannak tűnt, plusz alapból zavar, ha bármi is a mellemhez er. Megprobaltam azert. Kifejezetten utaltam minden pillanatát. Fizikailag rosszul voltam es sajnos mentálisan is rendesen betett a szoptatas időszaka - en megadtam magam, mert nem voltam eleg erős elviselni a fikazasokat.... Hat hónapig szoptattam, életem legrosszabb időszaka volt. Utana egy évig kezeltek depresszióval, ami a nem kívánt szoptatas miatt alakult ki.,,,

2014. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%
ujabb észlény ahol többet számit a mell "szépsége mint a gyermeke egészsége! gratulálok!!!
2014. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, nem tudom, kinek vannak gondok a fejével :)


Tényleg létezik ilyen injekció? Erről nem is hallottam eddig, köszi!

2014. jún. 10. 09:52
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
Hogy mit gondolok erről, azt inkább hagyjuk,........ Nem ez volt a kérdés... Kötelezni nem kötelezhetnek, de kösd fel a gatyád, mert életed legkeservesebb hetének nézel majd elébe. Sehol nem nézik jó szemmel azt, ha egy anya fontosabbnak tartja önmagát, mint az újszülött gyermekét, annak az egészségét....
2014. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

NEM tartom fontosabbnak magam, NEM a mellemet féltem, mert amúgy is úgy néznek ki, mint a tacskó fülei, rettentően lógnak, egyáltalán NEM esztétikai okok miatt kérdeztem!!!


De gondolom sokkal jobb gyereknek is, anyának is, ha úgy jár valaki, mint szegény 6os!

2014. jún. 10. 09:59
 10/35 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy ezzel veszélyeztetném az egészségét.

Nem hinném, hogy a tápszeres babák egészségtelenebbek.

Nem hinném, hogy ez miatt bárkinek is joga lenne elítélni. Az más, hogy meg fogják tenni, de azt meg magasról...


Köszönöm az értelmes válaszokat.

Amúgy aki szerint annyira szar dolog. Szóval ti azt mondjátok, anyuka inkább sírva, de szoptasson, utána kezelje pszichológus, esetleg pszichiáter, legyen stresszes és idegbeteg, mert a problémájára a szopi miatt gyógyszert nem szedhet, mint hogy tápszeres legyen a baba, és mindenki örüljön? Érdekesen gondolkodtok.

2014. jún. 10. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!