Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes a babám, szó szerint...

1 hetes a babám, szó szerint egész nap a cicimen van. Mégse elég, mert sir és sosem alszik egy szemet sem. Mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
megy a pisi, kaka, minden. büfi tea.... de semmi nem használ
2014. aug. 23. 12:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%

nekem is nagyon sokat volt az elején cicin, aztán kiderült hogy nincs elég tejem. de ha nem ez a probléma, akkor is érdemes beszélni az orvossal. nekem azt mondta a védőnő, ha nem alszik 10-12 órán keresztül, az azért már kórosnak tekinthető, és érdemes szólni róla az orvosnak. Bár hozzá tette hogy nem minden babának ugyanaz az alvás igénye, de ilyen pici korban még minimum 10 órát kellene aludniuk.


nekem egyébként akkor alszik jókat, ha jól bezabáltatom, ezért az elején, ha nagyon kínlódott az elalvással, és nem volt tejcim, akkor mindig pótoltam neki tápszerrel, közben pedig fejtem ezerrel hogy megjöjjön a tejem. ma már jobban alszik de még mindig nagyon sokat van fent, és csak cicin hajlandó elaludni.


érdemes még arra figyelned, hogy amikor kezd elszenderedni, 20 percig simogasd minimum a hátát. állítólag ennyi kell hogy mély álomba zuhanyjon és átrakhasd a kiságyba, anélkül hogy felébredne. Akkor van mély alvásban, ha a kezei elernyednek, nem mozog már a szemhélya, a szája. Valamint a hasonfekvés jót tesz nekik, egyrészt gyógyír arra ha nem böfizik, ha fáj a hasa és mélyebben is alszanak hason fekve. Az enyém a hasán 4-5 órákat alszik egyben (6 hetes) oldalt fekve max egy órát. Persze a hason fekvéssel óvatosan.

2014. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyugi.fiam az elején ugyanezt csinálta.ha aludt is fl évig csak hason.most is itt horkol mellettem hason,pedig 17 hós.s arra gondol ez a bazinagy vendeggsereg h legyen mit enni inni Neked?feküdj le,pihenj,baba melletted.mg ugyse tud rlgurulni.kérj egy jó kis husilevest vagy vmi könnyűt amit szeretsz.s pihenj.most szültél basszus,pihenni kell.!nem véletlenül találták ki a gyermekgx 6 hetet.az elején 2 hétig csak anyum jött hozzánk utána jöhettek távolabbi rokonok.de ezalatt ágyban feküdtem.jol esett pocak nélkül pihenni s szagolgatni a friss babaillatot..2 csemetm van,nagy 2,5 évig szopiuott,kicsi mint irtam 17 jós és imádja a cicit.
2014. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!