Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptató anyukák...

Igény szerint szoptató anyukák. Hogy bírtátok az elején hogy majdnem egész nap szoptatni kellett?

Figyelt kérdés
Én ugy érzem megbolondulok, hogy semmire sincs idom, nem tudok kimozdulni a házból sem. Lehet depressziós vagyok. Próbálom a legjobbat adni neki, de vajon van ennek egy határa? Ha már naponta sírok és rágódok az nem jó a babának sem. Mi a megoldás?

2017. márc. 8. 19:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy nem tudom a dolgaim mellette. Azelőtt minden napom be volt programozva, megvolt hogy munka utan meg mit tudok itthon csinálni, meg esetleg elmegyek edzeni. De ha ilyen sokat kell szoptassak akkor nincs idom jóformán semmire.
2017. márc. 9. 08:42
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
De akkor minek kellett gyerek ? Mostantol nem ugyanaz lesz az eleted , ezt nem tudtad ?
2017. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Igy jartal, hiszen szultel. Jo reggelt!
2017. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem szoptattam egész nap :) Csak amikor kérte, de persze volt, hogy jó sokáig szopizott az elején. De amúgy meg amikor picike volt, olyan sokat aludt még, hogy sok mindenre volt időm. Nem ültünk otthon sosem, tavaly februárban született a kisfiam, jött a tavasz, mi nagyon sokat csavarogtunk. Kint, a szabadban eleve jókat aludt, de ha fel is ébredt, és szopizni akart, hát abból sem csináltam problémát, csak előrelátóan választottam öltözéket indulás előtt :) Gombos fölső, szoptatós melltartó, plusz egy textil pelus vagy valami kendő, nem a babát takartam le, az nekem nem igazán szimpatikus, csak a mellkasomra terítettem, hogy ne legyen nagy a belátás mások számára. A pelus/kendő csak ahhoz kellett igazán, hogy elő tudjam venni a cickót és rácsatlakoztassam a gyereket, utána már tényleg csak a mellkasomon volt fölül, mert anélkül kicsit pucérnak éreztem volna magam.

Ha befejezte a szopizást, mentünk tovább, mintha mi sem történt volna :)

Úgy voltam ezzel, hogy vagy erőt veszek magamon, és megszoptatom akkor is, ha nem vagyunk otthon, vagy ülhetek a négy fal között, mert ki tudja, mikor lesz éhes. Arról nem beszélve, hogy a tesóért minden nap el kellett menni időre az iskolába, ami kb. 20 perc gyalog tőlünk. Ezt nem tudtam volna kihagyni, ha menni kellett, akkor menni kellett.

2017. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!