Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma láttam egy nőt szoptatni a...

Ma láttam egy nőt szoptatni a Debreceni fórumba Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog hogy nyilvánosan szoptatja a gyerekét eltakarás nélkül? Ha ti ilyet láttatok volna mi lett volna a reakciótok? És jogos volt a felháborodásom ?

2018. ápr. 10. 17:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10-es megbocsáss de azt nem én irtam :D
2018. ápr. 10. 19:05
 12/31 anonim ***** válasza:
43%

Ezek szerint a debreceni fórumban divat eltakarás nélkül szoptatni.

Vagy ez ugyanaz a nő.


Ilyen esetben pont letojom. Nem hagy bennem mélyebb nyomot, mint az a 3500 felnőtt, aki ma ugyanott evett eltakarás nélkül. Pedig némelyik igencsak gusztustalanul tud enni.


Ez ilyen 12 éves kamaszfiú szint, hogy láttál egy cicit, és ezen kattogsz.

2018. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
54%
Sose szoptattam nyilvánosan,de pont letojom ha valaki megteszi.Egyszerűen nem érdekel,ha neki belefér az,hogy a cicijét kirakja hát tegye.Annyira nem érdekel már ki mit csinál ameddig nem rosszból teszi.
2018. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%
Az a nő, aki kicsapja a pucér mellét nyilvánosan, ne nyafogjon majd, ha a férje nem tekinti nőnek. Attól hogy szoptatok, a mellem még intim testrész, nem egy uht doboz. Vagy ha annak tekintem, akkor már nem nő vagyok csak egy 2 lábú tejtartó.
2018. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

Azért akik a szoptatást a sz*ráshoz hasonlítják, azoknál valami nagyon nincs helyén a toronyban.


A felháborodás nem jogos. Nem tudhatod, miért alakult így. Nem vagy köteles odanézni és megbámulni. A reakcióm? Max. egy kis mosoly, és megyek tovább, foglalkozom a SAJÁT dolgommal.

2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%

Mindenhol lehet diszkréten szoptatni. Én nem vagyok jó véleménnyel azokról,akik így szoptatnak. Csak a szoptatás rossz hírét keltik :(.

Az én lányom beteg lett születése után. Vittük/visszük hol ide,hol oda. Bp,Debrecen,Miskolc...mindig volt egy zárt hely. Mindenhol van. Olyan nincs,hogy ki kell tenni a cicit. Aki ezt megteszi,az nem is keres helyet!!

2018. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, ez hülyeség. Nem lehet mindenhol megoldani, főleg nem abban az esetben, ha nem egy, hanem több gyereked van. A kisebbik fiamat szoptattam már jóformán mindenhol a városban, többek közt azért, mert a nagyobbikkal mennem kellett ide-oda. Például vittem iskolába. Most akkor azért késsen el, mert anyunak bújkálnia kell a finnyogók elől, akiket zavar, ha látnak egy fél mellet felvillanni pár másodpercre?
2018. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Én nem csinálnék ilyet,szerintem is intim dolog. Viszont az ő dolga,ő élete,ő melle. Nem csinálnék semmit max. nem nézek oda többet,ha megláttam elfordulok nekem kínos lenne,ha azt hinné bámulom. 😅 Mondjuk lehet diszkréten etetni valamivel elfedni a történést,mert lehet neki nem kényelmetlen,de nekem,mint "nézőnek" lehet kellemetlen. Egy női mellben nincs semmi extra mindenki látott már sokan még gyerek nélkül is közszemlére bocsájtják,mintha csak így bizonygatnák maguknak a nőiességüket. Na azon már jobban kiborulok az elég kellemetlen főleg a tömött tömegközleledésen amikor ülsz és felszáll egy szinte csak melltartót viselő hölgyike és "kénytelen" vagy a mellét bámulni.. Na az,ami tényleg kínos. De az is az ő teste.

25N anyuka

2018. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%

17, nem finnyogó aki nem akarja a csöcsödet nézni. Közszeméremsértés nem csak a kukira vonatkozik ám, hanem bármely intim testrészre.

Szoptató anyuka vagyok, de megmaradtam nőnek is. Nem tenném ki a testem az utcára. A szoptatást megoldottam indulás előtt, kocsiban letakarva, stb. Tényleg van rá mód! Pedig igény szerint szoptattam. De nekem is fura lenne csak úgy leülni és elkezdeni vetkőzni felül egy plázában...de mondom, én nőnek is megmaradtam de tudom nem mindenki.

2018. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%
17, az iskoláig nem bírta ki a baba? Nem etetted meg indulás előt!
2018. ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!