Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma láttam egy nőt szoptatni a...

Ma láttam egy nőt szoptatni a Debreceni fórumba Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog hogy nyilvánosan szoptatja a gyerekét eltakarás nélkül? Ha ti ilyet láttatok volna mi lett volna a reakciótok? És jogos volt a felháborodásom ?

2018. ápr. 10. 17:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%

Ne nézz oda.

Fujj, egy anyuka eteti a kisbabáját, látszik egy kicsit a melle, felháborító.

De ha egy nő köldökig érő dekoltázsú felsőben van, épphogy takarja egy kis anyag a mellét, akkor az szexi?

Az lehet, hogy egy kendőt magukra tehetett volna, nem tett és? pár másodperc alatt elmész mellette, nem kell bámulni.

Strandon lehet monokiniben napozni, akkor senkit nem zavar, hogy az arcában van 2 női mell?

És basszus tényleg? A szaráshoz és tamponcseréhez hasonlítjátok a szoptatást?

2018. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

Korabban en sem gobdoltam volna, de szoptattam mar en is nyilvanos helyen. Nyilvan elfordultam, es amivel tudtam, takartam magam. De volt, hogy nem volt nalam semmi, es annyira orditott mar a lanyunk, hogy muszaj volt cicire rakni. Elfordultam, befordultam a fal fele, ennyi.

Amugy nem zavar, ha mas teljesen nyilvanosan teszi, tegye. A kisfiut, kislanyt is megpisiltetik az utcan, ha muszaj, szerintem ez az a kategoria, es nem pedig az, mintha egy felnott odasz.rna/hugyozna.

2018. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%
5 hónapos a babám, elég sokat vagyunk úton, szóval nem a 4 fal között éljük az életünket, de eddig mindig sikerült úgy megterveznem a dolgokat, hogy még csak takarva sem kellett máshol szoptatnom. Ez egy annyira intim dolog, mi mindig haza jövünk mire enni vagy aludnia kell. Nem mondom, hogy egyszer nem fordulhat elő az ember életében, hogy máshol kell szoptatnia, de az elvonulás és a takarás a minimum. Senki se kapja elő csak úgy egy padra leülve a mellét, legalábbis én nem láttam még ilyet és nem tudom a nyilvánosan szoptató anyukák miért gondolják úgy, hogy ők ezt megtehetik. A mell az mell, akár van benne tej, akár nincs.
2018. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

Dél-Spanyolországban lakom, rendszeresen látok anyukákat szoptatni, ez itt teljesen természetes. Debrecenben ezek szerin nem az

Kicsit persze illik eltakarni, hogy az ember ne egy nagy duzzadt mellet lásson, szóval lehet ezt diszkréten csinálni, eltakarom egy kendővel stb.

2018. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Minden nő maga dönti el, pucérkodik-e vagy sem. Ha nem szemérmes, nem zavarja hogy intim testrészt tesz ki, egészségére. Más dolog hogy nem illik mert közszemérem-sértés, de ez van. A baba éhes, eddig oké hogy meg kell etetni de TAKARJA le anyuka a mellét. Mert INTIM testrészt felnőtt ember nem mutogat.... .Aki a kisgyerek pisiltetését ezzel egybesorolja, annak külön gratula hogy egy ovis szeméremszintjén van. Ennyi erővel sétáljunk az utcán ruha nélkül mert ha már a szoptató nem takarja, a többinek miért kéne? És ha a mell lehet szabad, akkor az alsó fertály is. Bugyi nélkül is sétáljatok nyugodtan.
2018. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy felnőtt nőben nincs szeméremérzet, mit várunk a társadalomtól? :(
2018. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
51%

A szoptatással is a gyereked igényeit elégíted ki, meg a pisiltetéssel is.

Nem a cicit meg a kukit/puncit kell benne látni.

2018. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

17-es vagyok.

Nos, ha nem szeretné valaki a "csöcseimet" nézni, akkor tegyen egy szívességet magának, és ne nézze a csöcseimet :D Ilyen egyszerű a megoldás. Ha az, amit én csinálok, közszeméremsértés, akkor egy kivágottabb felső is az, annál több ugyanis belőlem sem látszik közben.


"17, az iskoláig nem bírta ki a baba? Nem etetted meg indulás előt!"

Nem, nem etettem meg, gratulálok az éleslátásodhoz :D Indulás előtt nem kérte, utána viszont igen. A gyerek igényeit még nem tanultam meg előre beprogramozni.


Na, nyomhatjátok ide is a pirosat, az ment nektek az előbb is, legyetek ilyen ügyesek most is :)

2018. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha 10 emberből kb.8-at zavar a bennszülött stílusú szoptatàs,akkor miért nem lehet ezt tiszteletben tartani?!Csak egy szoptatós kendő,és slussz,mindenki elégedett.
2018. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%

24: "Dél-Spanyolországban lakom, rendszeresen látok anyukákat szoptatni, ez itt teljesen természetes. Debrecenben ezek szerin nem az"

Debrecenben is az, csak nem mindenkinek - pl. a kérdezőnek nem.

Nekem meg természetes - ezt láttam a bergeni, a koppenhágai és a bécsi repülőtéren is pl.

Ami nem normális: a szoptatást a sz@ráshoz vagy a tamponcseréhez hasonlítani - na ezek valóban agybajra emlékeztetnek.

2018. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!