Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett menstruáció?

Szoptatás mellett menstruáció?

Figyelt kérdés
Holnap leszünk 6 hetesek, kicsit görcsölt a hasam és mikor kimentem wc-re véreztem, de ez csak a nap folyamán 1x. 4 napja fejem a tejet (1-2 szopi is volt) és most nagyon megijedtem, hogy abba fog maradni a tejem, mert azt olvastam, hogy szoptatás mellett hónapok/évekig nem jön meg. A kérdésem az lenne, hogy ha mától kizárólag szoptatnék akkor még rendbe tudnám hozni ezt az egészet? Nagyon félek, hogy mindent elrontottam. :( Illetve itt gyakorin olvastam, hogy volt olyan aki csak fejt és hónapokig/1 éves korig jött a tejcsi. Nekik mikor jött meg? (Nem tudom számít-e de császáros voltam)

2018. ápr. 10. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Oké, értem, de hidd el, hogy ez genetika, és nem a kenegetéstől van. Pl. anyukámnak és nekem se lett csíkos a hasam, ő nem kenegette 36 évvel ezelőtt, én kenegettem, mert viszketett, mint a fene. Az az oevos meg, aki ilyet beszól, ritka nagy paraszt.
2018. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől, akit ezzel a hozzászólásommal megbántottam, tényleg nem sértésnek szántam. :( 36. hét körül nekem is végig viszketett, kibírhatatlan volt. 38. körül kentem körömvirág krémmel, testápolóval de semmit nem használt úgyhogy a vakargatástól csak még csúnyább lett. Aztán kijöttek a lábamon is ilyen "kiütések" azok is úgy viszkettek mint a fene, szóval a lábam is úgy nézett már ki mint akinek piros lába van. :D Ezért is kaptam az orvosoktól a szép beszólásokat, de persze senki nem mondott rá semmit, hogy mi ez és mit tudnék vele csinálni.. De mindegy is most már, legalább elmúlt. :D
2018. ápr. 11. 10:55
 23/24 anonim ***** válasza:
Én sem kentem a hasam, max egy héten 2-3 alkalommal, mert régen sokat fogytam, fehér csíkos lettem. Viszont a hasamon egy db csík sem lett. Súlyom alatt vagyok 2,5 kg-val. Kérdésedre válaszolva: nem lesz kevesebb tejed, én a 6 hetes kontrollra úgy mentem, hogy véreztem, igaz csak 2 napig és szopott a baba. Utána rá egy hónapra megint jelentkezett vérzés, de sajnos csak egy napig tartott. Én jobban aggódok a szülés utáni pajzsmirigy gyulladástól és nagyon remélem, hogy beáll a ciklusom.
2018. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nálam a dokim megjegyezte, hogy óriási a hasam :) Nem kentem egyszer sem.Nem szeretek úszni, nem járok tópartra, gondoltam ha striás leszek akkor sincs semmi.A hasamon a bőr szép.Viszont a combom az tiszta csík, viszont megérte minden csík mert csodaszép babánk lett.:D

Nekem még a nyakam körüli bőr ,,fonnyadt meg" eszem nincs miért.Mondjuk az kicsit bántja az egómat, de nem tudom mit tehetnék ellene.

2018. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!