Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nem túlzás/gusztus...

Szerintetek nem túlzás/gusztustalan olyat mondani, hogy a gyerek "habzsolja a cicit"?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most született gyereke. Kérés nélkül mindent elmesél a legapróbb részletekig, de amikor tegnap ezt mondta, azt hittem lefordulok a székről. Értem én, hogy a mell alapvetően erre lett kitalálva, de ilyen kifejezéseke használni nem túlzás?
2018. jún. 25. 20:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
A cici szó már fel sem tűnik a tejcsi, tápi, kezecske, lábacska, szopi meg egyéb szavak között...
2018. jún. 25. 22:15
 12/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem,semmi rettenetes nincs benne.Nyilvan nincs gyereked ha csak szexuális értelemben tudsz a mellre gondolni.

Lehet kicsit irigyled?

Ha számodra ennyire undorító ez az egész ne talalkozz vele.Vannak barátságok amik nem örökké tartanak.Nyilvan a tiétek is ilyen.

2018. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
A mell funkcioja sokkal inkabb az, hogy a baba habzsolja, NEM a ferj...Ha tetszik, ha nem.
2018. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az sokkal inkább hülyén hangzik, hogy a férjem habzsolja a mellem.. én max a jól megérdemelt csokim habzsolom egy fárasztó nap után. :D
2018. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden kapcsolatban vannak olyan szófordulatok, amik több jelentőséggel bír, mint ami valójában.

Neked ilyen a habzsol. Az egyik ismerősöm a gyömöszölni szót használja szexuális jelleggel. Én a szenyest szoktam a mosógépbe gyömöszölni. 😊

2018. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne ez gusztustalan? A gyerek az anyja melléből eszik az hogy ő cici habzsolásnak hívja az az egyéni szóhasználata lehet mohón eszik ennyi. Nekem is van egyéni szóhasználatom erre a szopik nekem fura nem áll rá a számra. Az már más kérdés,hogy nem beszélek róla pláne olyanna,akinek nincs gyereke. Mert tudom milyen kellemetlen ezt úgy hallgatni,hogy a mellre másképp tekintek,mert még nem volt gyerekem. Én nem hittem,hogy változik,de megszületett a fiam és tényleg alap lett,ami addig fura volt. Ha a barátod mond meg neki,hogy ez neked kellemetlen,tudni fogja miről beszélsz ő sem volt mindig anya,hacsak nem lett álszent és nen vágja a képedbe;hogy ő gyerek előtt is táplálékként gondolt a melleire. 😃
2018. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%
Édesem, a habzsolás az evés egyik szinonimája. Ha a férjedet szoptatod, az a perverz!
2018. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%

Jó kis "barátnő" lehetsz. Neten fröcsögsz arról, hogyan beszél...utálom az ilyen nőket. Rosszindulatú irigy banyák.

És te pluszban még tudatlan is, ugyanis TE használod rossz szitura a habzsolni szót. Nekem az a gusztustalan hogy a szexre használjátok hogy habzsolás, fúúúj..

2018. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%

"Mondjuk az, hogy nekem a férjem szokta "habzsolni" a mellem."


És akkor mi van?

Amúgy elég gyerekes vagy, hogy el nem tudod képzelni a mellnek etetési funkciója is van, nem csak szexuális.

Hatalmas problémáid vannak.

2018. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

A "szopik" szóra nem kapnád fel jobban a fejed? Arról nem jut eszedbe egy a férjeddel végzett tevékenység? Bezzeg az igen hogy a férj habzsol..... :) :) :)

Gyerekes vagy.

2018. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!