Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nem túlzás/gusztus...

Szerintetek nem túlzás/gusztustalan olyat mondani, hogy a gyerek "habzsolja a cicit"?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most született gyereke. Kérés nélkül mindent elmesél a legapróbb részletekig, de amikor tegnap ezt mondta, azt hittem lefordulok a székről. Értem én, hogy a mell alapvetően erre lett kitalálva, de ilyen kifejezéseke használni nem túlzás?
2018. jún. 25. 20:56
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Pont azért tettem idézőjelbe a habzsolást, mert én nem használok ilyen szavakat, a mellemre meg főleg nem. Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy általános-e az, hogy ha egy nőnek gyereke lesz akkor elkezd ilyen irritáló, debil kifejezéseket meg szavakat használni. A barátnőmet meg nem akarom bántani, mert a párja is elhagyta, így kb. nekem mond el mindent, olyan dolgokat is, amikre nem vagyok kíváncsi.

Különben meg ne áltassátok magatokat, nem vagyok irigy. Mire lennék? Szaporodni kb mindenki képes, ez nem egy érdem.

2018. jún. 26. 13:59
 22/34 anonim ***** válasza:
36%

Alapvetően azt tartom nevetségesnek, amikor valaki a saját melléről, mint különálló entitásról beszél, viszont becézgeti is, felnőtt társaságban.


Mire gondolok? Erre:

"A kisfiam cicit kér."

"gyere, odaadom a cicit"


Nevetséges.

2018. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem túlzás és túl intim dolog ahhoz, hogy bárkinek elmondjam. Vannak ilyen emberek, túl kell élni őket.
2018. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%

Azt írod a barátnőd.Az ember a barátait olyannak fogadja el amilyenek.A habzsolas szóban semmi debilseg nincs.Engem pld a gyumi,tápi szavak se borzasztanak el ha nem nekem kell őket hasznalnom.

Ha zavar, hogy a barátnőd mindent elmesel akkor már nem tekintessz rá baratnokent.En speciel mindent elmondhatok az enyemnek meg magától kérdez is.Tervezik a babát ők is.Ha a lelked mélyén vágysz már esetleg te is babára de még nem aktuális a téma nálatok talán azért irritáló számodra most minden amit a barátnőd tesz, mert irigykedsz, hogy neki megvan amire te csak

vágysz .Fuggetlenul attól, hogy szerinted szaporodni mindenki képes...

Ha nem akarsz, vágysz babára akkor simán csak vége a barátságotoknak,mert másfajta dolgok érdekelnek téged mint őt.Sot egyre kevesebb lesz a közös téma.

HA egyik sem akkor meg beszéld meg vele azokat a dolgokat amik irritalnak..ennyi.Csak nézz magadba és dönts aszerint.

2018. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
55%

Aki kisgyerek közelében van, az igen, kicsit szókészletet változtat akaratlanul is egy kis időre. Ennél nagyobb bűne ne legyen szerencsétlennek!


A szaporodni bárki képes mondatodra annyit, hogy nem igaz. Sok savanyú szőlőnek nincs párja akivel családot teremtsen pedig ő már akarna, vagy nincs lakás csak egy albi, és sajnos sok nő küzd teherbeesési problémákkal, évekig, ha egyáltalán lehet gyereke. A gyerekszülés tényleg nem érdem, viszont nem csak érdemeket szokás irigyelni másoktól hanem bármi jó dolgot ami nekünk nincs.


Szóval nem csak nagyképű vagy és fos barát, de ostoba is hogy ezzel nem voltál tisztában. Hálát adok a sorsnak hogy engem nem vert a sors egy ilyen nő "barátságával" mint te. Ritkán mondok ilyet, de egy mélységesen undorító ember lehetsz.

2018. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
Még annyit, hogy szerintem ne "barátkozz" vele tovább. Mindketten jól jártok. Te megszabadulsz a számodra debil szavaktól, ő meg egy álságos mérgező barátságnak hitt valamitől.
2018. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Nem a habzsolás szóval van a bajom, hanem így egyben, hogy habzsolja a cicit.. Gusztustalan. Jó barátnők vagyunk, sok mindent megbeszélünk, de a tejtől csöpögő mellére és a szétrepedt vaginájára nem vagyok kíváncsi, ne haragudj. Jómagam nem szeretnék gyereket, de ettől még nem áll szándékomban megszakítani egy többéves barátságot, főleg, hogy szegényt a párja is elhagyta, amikor megtudta, hogy terhes.

A szaporodásról meg: azt írtam, hogy kb. mindenki, ebben benne van az is, hogy van, akinek nem lehet, meg olyan is, akinek nincs hozzá partnere. Ahelyett, hogy másokat minősítesz, inkább tanulj meg szöveget értelmezni, jól jön majd a gyereknevelés során is.

2018. jún. 27. 16:58
 28/34 anonim ***** válasza:
60%
Minek az embernek ellenség, ha olyan barátnője van mint te.....Egy barátnő azért barátnő, hogy mindent megbeszélhess vele.
2018. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szoktunk mindent megbeszélni, nekem a legfőbb bizalmasom a férjem, na vele tényleg mindent megbeszélek. A barátnőnél van egy határ. Eddig ő is így volt vele, de most, hogy magára maradt, nekem mond el olyanokat, amiket a férjének kellene. Ezt megértem, próbálom is támogatni, de ahogy mondtam, van egy határ, amin túlmenően azért mégsem érzem magam komfortosan, ha velem osztja meg a dolgait. Ilyen a "cicikézés" is.
2018. jún. 29. 17:39
 30/34 anonim ***** válasza:
49%
75%-os, neked elgurult a gyógyszered.
2018. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!