Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nincs anyatej és nem is lesz?

Nincs anyatej és nem is lesz?

Figyelt kérdés
4 hetes a babám,első pillanattól cicire raktam ,a tej belövellés nagyon fájt,hatalamsak lettek a melleim tele görcsökkel de annak ellenére szinte semmi tejem sem lett .Hívtam szoptatási tanácsadót,akivel sikerült a görcsöket eltüntetni de tej továbbra sem lett. Bármit csinálok egész egyszerűen nincs tejem !! 5 ml sem jön össze a 2 mellből 5ml !!! . Fejek ,iszom ,rengeteget van a baba cicin de semmi !! A nagylányomat gond nélkül tudtam szoptatni a 3.naptol.Rengeteg tejem volt . A nagy után volt egy hosszú 4 órás mellmutetem. A tanácsadó szerint hiába kicsi az esély,lehet megsérült valami ugyanis rengeteg bőrt-szövetet távolítottak el .Már tiszta seb mindkét bimbóm mert éjjel nappal próbálkozom. Annyira elkeserítő mikor a csapból is a szoptatás folyik és hogy csak akarni kell .Én már annyit sírtam,hogy elmondani se tudom. Vagyont költöttem drága serkentő dolgokra. Ami érdekes,hogy az a pár csepp is a sárga előtej. Nyoma sincs a tejnek. Nagylányom ilyenkor már javában éjjel nappal szopizott. Ott 3. napon arra ébredtem ,hogy úszom a tejben. Most meg a belövellés után semmi azaz semmi sincs! Mit tehetnek még??? Lehet mégis megsérült a mellem ?? 4 hete gyötröm magam éjjel nappal

2018. júl. 14. 06:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne görcsölj rá, jobb lesz minél hamarabb elengedni. Én is átmentem ezen - kétszer is. Bár nem műtöttek, de be sem durrant a cicim egyikkel se. Éjjel-nappal tömtem a szájukba és fejtem, de 2 hónap után se volt több 25-30 ml-nél a kettőből összesen. Pontosan annyi, mint szülések után 5 nappal. Szörnyű érzés volt, tényleg mindenki azt hajtogatta, hogy nem akarom eléggé, a világ legegyszerűbb dolga, stb. Nem ment, 100% tápszeresek lettek a 3. hónapban. Ahogy nem érte egész napos inger, rá pár napra 1-1 csepp éppen kibuggyant, és viszlát. Az első babánál még jó fél évig mardostam magam, hogy biztos rosszul csináltam valamit, pedig mennyivel könnyebbek lettek a napjaink.. A másodiknál hamarabb elengedtem a dolgot. Ügyes, okos, egészséges gyerekek, szerintem ez a fontos, nem az, hogy kizárólag anyatejet, vagy annak hiányában tápszert ettek babaként.
2018. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Teljesen maximálisan elapadt .Viszont maradt utána egy sérült mellbimbó miatti bakteriális fertőzés. Napok óta 40 fokos láz,olyan ízületi fájdalmak,hogy mozogni se tudtam .Azonnal kaptam augmentin duot. Az ízületi fájdalmak elmúltak szinte teljesen de a láz kitart . Remélem mire a doboz végére érek addigra helyrejovok mert ez rémes!! Bár ne akartam volna szuperanyu lenni és akkor ugyanígy tápszert enne a baba de én nem lennék ennyire beteg. 😥😥😪😪
2018. júl. 19. 15:06
 23/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom és mielőbbi gyógyulást!
2018. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!