Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szoptatás mellett dohányzik/dohányzott? Leírnátok, hogy mennyit, mikor és mennyi idős baba mellett? Vettetek észre hatást a gyermeken?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi kioktatásra,hogy káros. Csak olyanokat várok akiknek tapasztalatuk van,nem károgókat.

2018. dec. 17. 01:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám cigizett velem is és a hugommal is. Mindketten kis súllyal születtünk, én pár héttel korábban is. Húgom asztmás. Ő is cigizett az első terhesség alatt. Kis súlyú babája lett aki asztmás. A második terhesség alatt már nem cigizett, teljesen normál súlyú, egészséges gyereke van. Én soha nem cigiztem, de fel sem tudom fogni, hogy miért kell mérgezni egy gyereket!!! Mikor terhes nőt látok cigivel a kezében, felmey a pumpám. De nem kioktatast kértél, én onzosegnek és felelotlensegnek tartom.
2019. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem aki ciizni akar terhessége alatt és utána is az hagy cigizzen. Ez az ő dolga. Másnak semmi köze hozzá,hogy mit tesz! Nyugodtan meg lehet tartani magatokban a véleményeket, úgysem miattatok fog változtatni. ez az ő döntése. Én az első terhességem alatt cigiztem kb. 12 hetes koráig és IUGR gyanus lett a gyerekem. A méhlepényen az egyik ér volt beszűkülve. DE ez sem biztos,hogy a cigaretta miatt. Ja és semmi baja nem lett a babámnak . Csak az ultrahang alapján látták kisebbnek. 2500 grammnak látták ehelyett 3160al és 56 centivel született. Makk egészséges. De én lemondtam a cigiről. ennyi.
2019. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
42%

Barátnőm leszokott, mikor tervezték az első babát. A fia asztmás.

A kislányával végig cigizett (terhesség és szoptatás alatt is) egészséges a lányka.


Érdekesség h a fival Bpn volt terhes, még a lányával már vidéken.

Eztel csak azt akarom mondani, ha szmog, az a sok szeét kaja amit eszünk, lehet h pont olyan káros dolog mint a cigi.

Soha nem dohányoztam, és nem értem h mások miért húzzák fel magukat egy dohányzó kismama láttán?!

2019. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!