Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oszinten mennyire fajdalmas a...

Oszinten mennyire fajdalmas a szules?

Figyelt kérdés
Gondolom azert ez is mint sokminden mas egyen fuggo, de kivancsi vagyok mi a tobbseg tapasztalata, mert szules utan nyiltan nem nagyon akarnak beszelni rola, akik mar tulvannak rajta...gondolom, h ne riogassak a sorban kovetkezoket?!
2019. aug. 28. 10:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb fiammal olyan fajasaim voltak, hogy nagyon sok minden kiesett, nem emlékszem dolgokra ...

A kisebbel sem volt kellemes, de nem tartott olyan sokáig, igy az nem volt katasztrófa

2019. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Én kértem érzéstelenítést, edát. Sajnos csak féloldalasan hatott, szóval a fele oldalamon éreztem, de így sokkal könnyebb volt. Nekem a kitolásnál iszonyatosan görcsölt a szeméremdombomnál. A varrásból csak matatást éreztem, nem fájt, gondolom a fájdalomcsillapító, merthogy kértem akkor is ha jól emlékszem, mondtam a dokimnak h félek h fáj, erre adott valamit. Ha nem fogadott doki, nem hiszem h foglalkozott volna vele, h fáj v sem. Nekem össz vissz semmi borzasztó nem volt benne, nyilván a fájdalomcsillapítás miatt. Második baba mégse kéne, félek h rosszabb lenne.
2019. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshogy zajlik és mindenki máshogy viseli. Nekem a toló fájások sokkal rosszabbak voltak, mint maga a szülés. Na meg a gát varrás...
2019. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Na a vajúdás nekem iszonyatos volt. Sosem bírtam a hasi fájdalmat. Gáz nélkül úgy érzem meghaltam volna. :D Nagyon-nagyon-nagyon fájt. A kitolás... Őszintén nagyon nagy megkönnyebbülés volt, hogy végre beindultak a tolófájások. Olyan mint aki majd bekakil. :D Repedtem, nehéz volt kinyomni, nehéz volt visszatartani.. Komplikált szülésem is lett, de az kb nem is izgatott, mivel örültem h már jön a gyerek. Azt nem éreztem fájdalmasnak. Gatmetszest nem éreztem. Vizsgalatokat se éreztem. Varrásnál kértem vissza a gázt. :D így azt sem(egyébként nem volt fogadott dokim). De a vajúdás nekem borzalmas volt. Egyébként hosszú szulesem volt. Magzatvizelfolyas-vajudas nehezen indult be, de magától beindult, az volt összesen 8ora, kitolasi szakasz 2 óra... Komplikaciok. Rendbetetel fel-1 ora.
2019. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A vajúdás nekem nem volt nagy cucc, a vége felé a fájások már fájtak ugyan, de ahogy éppen "szüneteltek" olyan voltam, mint akinek semmi baja.

A tolófájások és a kitolás, na az kegyetlen. Pedig az én szülésem nagyon gyors volt, de amilyen gyors volt nekem annyira fájdalmas. Sosem éreztem még ekkora fájdalmat. (érzéstelenítés nélkül ment)

2019. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, bocs: fájdalomcsillapítás nélkül.

A gátvarrás is szar, és utána a gátseb is. De nekem akkor is a tolófájások és a kitolás volt a legdurvább.

2019. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Én nem állítottam, hogy fáj a repesztés, csak azt, hogy egy fél kar tűnt el bennem, és csak a csorgásra lettem figyelmes... Olyannyira semmi, de semmi nem volt a fájásokhoz képest. Nekem az oxis fájások voltak brutálok, a sajátjaimmal elvoltam, ha nem is mosolyogva, még ha tényleg 10x-esei voltak is egy alap fájdalomnak. Akkor azt hittem fáj... meg hú de sz@r.. Nem-nem! Álom fájások voltak! Azokhoz még 10x-es volt a fájás erősítős... Ami felesleges kínzás volt!!!

Azt mondják a vesekő übereli, de én nem hiszek ebben.

2019. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztoan fajt,en nem tudom mihez hasonlitani sose ereztem hasonlot. A vegen amikor egybefuggo fajasaim voltak, mar hanytam a fajdalomtol es kepszakadasok voltak. De amikor megszuletik es a hasadra teszik azt a kis picike torekeny kisbabat, minden fajdalmadat elfelejted.
2019. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Azert jo tudni, hogy fel kell keszulni a legrosszabbra is es akkor meg annal is lehet kemenyebb.
2019. aug. 28. 19:26
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyuan fajt! Inditottak, a burokrepesztes is rossz volt, aztan meg 3x kaptam 8 orankent tagulas segito tampont, mert fajni fajt, de nem nyilt semmit lent a mehszaj... 33 oraval kesobb lett meg csaszarral a lanyom. Csaszar elott 5 oraval mar edan voltam, mert hanytam meg ki voltam keszulve teljesen, borzalmas volt. De megerte. Ha tudnam elore h ilyen lesz, akkor is vallaltam volna, viszont orias szerencse h mindig is csak 1 gyereket szerettunk volna :D

En utaltam mikor szules elott azzal vigasztaltak h utana elfelejtem, hisz nyilvan nem attol paraztam h utana milyen lesz...

2019. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!