Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oszinten mennyire fajdalmas a...

Oszinten mennyire fajdalmas a szules?

Figyelt kérdés
Gondolom azert ez is mint sokminden mas egyen fuggo, de kivancsi vagyok mi a tobbseg tapasztalata, mert szules utan nyiltan nem nagyon akarnak beszelni rola, akik mar tulvannak rajta...gondolom, h ne riogassak a sorban kovetkezoket?!
2019. aug. 28. 10:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, nálam bár megindult magától, azt mondták nem elég erős a fájás, kaptam is az ínjekciót, de nem tágultam jobban, csak csillagokat láttam a fájdalomtól... S nem, nem felejti el az ember, csak ugye ott a "kárpótlás", meg egy idő után nem gondol rá az ember, ha csak szóba nem kerül, vagy nem válik aktuálissá a tesó érkezése.
2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17%
Olyan, amiket nem szeretnék soha átélni a hallottak alapján...
2019. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Programcsászârral szültem, én akartam így. Nem fájt, akkor sem a làbadozás sem. Jó volt így, szép emlék, nem is akarok máshogy szülni. (Lehet lepontozni.)
2019. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#8 vagyok, második, pár órával túl rajta, szunyálva egy igen rövidet, s a fiamra várva, jelentem, nem is volt olyan vészes. Igaz, rengeteget sétáltam, és igencsak kisakkoztam az időt, papírozásra nem is jutott, csak utólag, kb. nyomtam 3-at... Hm.. Lehatett az 5 is 😃 De 10 alatt volt! Igaz, előtte 30 percig a mentőben azt hittem meghalok.. Na jó, nem, csak hogy ijj b... de kib... tul fáj, és sosem érünk be.. Gátvédelem volt, én ügyi voltam, majdnem mindig sikerült akkor nyomni és nem nyomni, mikor kellett, egy öltésem lett végül, az azért ég egy picit, de semmiség. Szülésznő álom volt, doki jófej - bár sok tennivalója nem akadt.

Jó-jó, fájt így is, de nem volt annyira véres horror. Semmi "kész, vége, meghalok", csak "aú, legyen már vége, a szentségit!" Vagyis véres azért volt, nyilván miután kibújt az úrfi, most is folyik, de horror, az legalább nem :) Ha a másik 10, ez 7 volt. Majd szétszakadt (szerencsére nem szó szerint) az alfelem, de ha nem is vígan, de eltotyorászok a csapig vagy a mosdóig, sőt, nem feszül a varrat (egy belső öltésen mi?), csak amolyan általános, első napos mensi fájdalom x1!!! Plusz csípett az első pisi... Hát na 🤷🏻‍♀️ Nem kellemes, de lám, ez is lehet rosszabb, meg kevésbé rossz.

2019. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!