Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Késői halvaszülés (39. hét,...

Késői halvaszülés (39. hét, császárral) után mik a kilátások? Ismertek ilyen valós eseteket? Hogy alakult utána? Mikor lett kövi baba? Hüvelyi szülés lehetséges utána? Mikor?

Figyelt kérdés

...pár hete történt velem 39. héten egyik nap nem éreztem mozgást és bementünk a kórházba, de nem találtak szívhangot...én sokkos állapotban gyenge/gyáva módon a császár melett döntöttem. mert a méhszájam nem volt egyáltalán nyitva, és így 12 óra vagy több is lehet a hüvelyi útvonal. Utólag most tartok tőle, hogy a következő terhességnél komplikációk lehetnek illetve többet kell várni ha természetes szülést szeretnénk..

Volt még valaki így, vagy közelibb ismerőse, rokona?



2019. szept. 29. 13:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves #9! Én emlékszem rád, neked is volt kérdésed akkoriban. Neked volt szívbeteg babád, ugye?

Nagyon sajnáltam, meg mindenkit, akivel ilyen tragédia történik, én épp ésszel fel se tudom fogni, milyen érzés lehet ez. Nekem csak egy korai vetélésem volt, de az se múlik nyomtalanul. Már örökre bennem marad.

Várd meg, amíg készen állsz, de aztán szerintem vágj bele, biztos enyhíteni fog a fájdalmon, nem lesz olyan kínzó üresség. Drukkolok neked, hogy legyen, aki bearanyozza az életed.😁

2023. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt a szivbeteg kisfiam 🖤

Milyen régi a kérdés,és hogy emlékszel rá 😅❤️


Ne is tudd meg soha hogy milyen, mert feldolgozhatatlan😔


Köszönöm kedves kommentelo, ha egyszer terhes leszek eskü írok ki kérdést mert szerintem sokan tudják ki vagyok 🤣


Volt vetélésem, lehet csúnya amit mondok, de azt úgy Elfelejtettem. 7 hetes volt. Remélem neked azóta van már babád 🥰

2023. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22! Persze, hogy emlékszem. Onnantól követtem, hogy kiderült a baj☹️

Igen, remélem, értesítesz, ha babát vársz, sokan drukkoltunk neked😁

Nincs sajnos. Most nem is lehet, talán már soha, a korom miatt, de nem adtam még fel. 1hónap múlva kellett volna születnie, így most nehezebb. Néha eszembe jut, hogy lehet, hogy ő lett volna az egyetlen esélyem 😢

#21

2023. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23! Nem mondod? 😱

Az 2019 április/május volt. Milyen kicsi ez a vilag 🥰

Köszönöm❤️


Biztos nem vagy idős, ha jönni akar jönni fog 🥰 ezek szerint első baba lett volna? 😪

2023. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24! Igen, első és egyben utolsó már.

Köszönöm a biztatást, én is remélem.♥️

#23

2023. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!