Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés után nem szeretnek...

Ha szülés után nem szeretnek szoptatni akkor kérnem kell tápszert a kórházban, vagy vinni kell?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 20:18
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp szólj előre, hogy nem szeretnél szoptatni, akkor nem fognak bunkózni. Sok félreértés van ebből, ugyanis akinek ezért beszólnak a csecsemősnővérek azok azért teszik, mert azt hiszik hogy szeretne szoptatni az anyuka csak nem tud, és a könnyebbik utat választja. Épp pár hete tisztáztuk abban a kórházas fb csoportban ahol szültem, a szoptatási tanácsadó írta :) Tudom hogy nem ez a kérdés, csak leírtam, hátha valakinem jól jön.


Hogy válaszoljak a kérdésedre: Kérned kell és adnak, nem kell vinni

2019. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Mert nem fogom mellre tenni. Konkrétan nem akarom a mellemből táplálni. Bocsánat ha nem volt egyértelmű a megfogalmazás. Lefejni lefejem neki, ha lesz ettől függetlenül. Azért sokmindenkinek van elvileg alapból meg a hormonok miatt. Meglátjuk. Csak ezt nem szeretném ha nem lesz és nem tudok neki fejni akkor o éhes legyen.
2019. okt. 30. 20:46
 13/46 anonim ***** válasza:
35%

Na, megjelentek itt is a szoptatás nácik.


Nem éheztetik a babát, a bababarát kórházban sem. Mindenütt adnak tápszert, ha kérsz.


Viszont ha így állsz hozzá, azért tedd majd mellre a kórházban, az segíti a tejtermelést. Ha nem is próbálkozol vele, akkor jobb esetben alig lesz tejed, rosszabban begyullad. Csak amennyire neked komfortos.

2019. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
80%

Mivek nem köthetik erőszakkal a melledre és nem is éheztethetik, fognak adni, de ami ilyen deklaráltan bababarát kórház, ott vsz lesz szájhuzigálás.

De ha megkéred a gyerekorvost, felír receptre, és ki is tudja a parod vàltani a többivel együtt.

2019. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
76%

Akkor fejjél benn a kórházban is már.


13as

2019. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Most utánanéztem, nincs a bababarát kórház listán a miénk. Akkor majd szólok mindenképp egyértelműen, mit szeretnek és remélem jó lesz minden.
2019. okt. 30. 20:52
 17/46 anonim ***** válasza:
81%
13. Nem igaz, a bababarát kórházakban nem adnak pótlást napokig, az anyukát szivatják, hogy próbálja akár órák8g szoptatni, ha besárgul is a gyerek.
2019. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
17-es en hiszek neked, gondolom tapasztalat, de ez nem hangzik baba baratnak. Inkabb valami kinzo centrumnak. Ha egy anya azt latja hogy ehezik a gyereke ne mondd nekem, hogy nem stresszeli magat, ha meg stresszel az tudtommal nem tesz jot a tejnek. Az ilyen helyeken valamit nagyon felrertelmezhetnek. De szerintem egy anya nem is nezi ezt tetlenul. Gondolom csak elriasztja apat cumiert meg tapszerert de minimum vizet ad a gyerekenek.
2019. okt. 30. 21:01
 19/46 anonim ***** válasza:
52%
17: saját szememmel láttam, hogy ez nem így van. Úgy igaz, hogy ha az anya szoptatni akar, akkor ezt a végsőkig segítik, támogatják. Szoptatási tanácsadó, itatópohár, nem adnak pótlást, amíg nem muszáj stb. Kivéve, ha az anyuka kifejezetten kéri.
2019. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%

18, 19. Ha az anya nem akar szoptatni, nyilván nem, de ahol akar, ott a vegsőkig húzzák. Van ennek alapja is, mert az èn babámat a 2.nap tápszerre tették, mert nem indult a tej, és utána már nem is akart szopizni, úgy tudtam újra rávenni, hogy fentről a szàjába folyattam a tápszert, hogy azt higgye, jön vmi a ciciböl. De addigra már mellgyulladásom lett.

Szóval nekik is van igazság, ettől függetlenúl vannak túlzások.

2019. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!