Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek volt valami szülés...

Nektek volt valami szülés előtt, amire így visszagondolva úgy tartjátok, hogy az a szülés "előjele" volt? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. hasmenésre vagy nyugisabb babamozgásra és mennyivel előbb jelentkezett?
2019. nov. 15. 08:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sz elsönél semmi csak álmomban elfolyt a magzatvíz 40 hetesen. A másodiknál a 36 héttöl többször volt jóslófájás frontváltozáskor föleg esös idö elött. 39 hétre szültem akkor.
2019. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, még aznap takarítottam, főztem, terveztem a másnapi menüt. Fáradtnak se éreztem magam. Este 9 félé kezdett szivárogni a magzatvíz, amit először pisi szivárgásnak gondoltam. Majd amikor már harmadszorra cseréltem bugyit, akkor kaptam észhez hogy "úristen szülni fogok!"
2019. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12# vagyok. Még annyit, hogy 39+5 napra érkezett.
2019. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!