Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lesz jobb a...

Szülés után mikor lesz jobb a szex?

Figyelt kérdés

4,5 hónapja szültem. Gátvédelemmel, csak ici-picit repedtem, azt varrták. Egyáltalán nem volt vészes, gyors, könnyű szülés volt, és nagyon hamar rendbe is jöttem. Most először voltunk együtt azóta a férjemmel, de nagyon rossz volt. Jó sok síkosítót használtunk, de így is fájt, szúrt, feszített. Szűkebb voltam, mint amikor elvesztettem a szüzességemet.

Még a szülés óta nem jött meg a szoptatás miatt.

Mikor lesz újra jó? "Gyakorlás" kérdése? Ha többször csináljuk, hamarabb "bejáratódik"? Vagy inkább a ciklussal van összefüggésben, és majd csak akkor lesz jó, ha megjön megint?


2019. nov. 21. 17:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik normálisan válaszoltak! Remélem, hamarosan jobb lesz! A többieknek meg csak annyi, hogy ha hiszitek, ha nem, sokan szeretnének olyan kapcsolatot, mint a miénk. Köszönöm szépen, jól vagyok lelkileg, imádom a férjemet, és nem a szex a központi téma nálunk. Ha nincs egy ideig, attól még pont ugyanannyira szeretjük és tiszteljük egymást, és ha átmenetileg nem működik, dolgozunk a megoldáson. Jelen pillanatban rohadtul örülök, hogy végre oda jutottunk, hogy van rá idő és lehetőség. Sajnos nincs semmi segítségünk, csak ketten vagyunk. Nincs kire bízni a babát egy órácskára sem. Mikor a 6 hét letelt, bár a doki azt mondta, minden rendben, és mehet a buli, én még hetekig úgy éreztem, hogy még nem gyógyultam meg teljesen. Most éreztem már azt, hogy minden oké, mégis kellemetlen volt.
2019. nov. 21. 20:07
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a 6.hetes kontroll napján voltunk együtt először, de előtte volt már petting behatolás nélkül.


Nekem volt gatmetszesem és szoptatok is, nem jött meg még. (3 hónapos a baba)


Elején fájt egy picit , volt h másnap néha belenyilalt a gátsebbe,

illetve nem vagyok nedves.

Szerintem gyakorolni kell, mi heti 3x vagyunk együtt és már teljesen ok!

2019. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
11%
Ez nekem is furi...4.5 hónapig nem szexelni!😱Nem valami jo a kapcsolatotok és nem csoda h.fáj.Gondolom teljesen össze szűkűltél.Akármilyen a baba,azért kizártnak tartom,hogy nem lehet megoldani.Aztán csodálkoznak az emberek,hogy a baba születése után válás van.Az intimitás igenis fontos,feltéve ha mindkét fél akarja!
2019. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Az első szülésem után kb. 1,5 évig fájt, szúrt, de idővel jobb és jobb lett. A második szülés után, már a 6 hezes kontroll után szexeltünk, és olyan volt mint máskor, sőt lehet még jobb is. Mindkétszer gátmetszéssel szültem.
2019. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Aki a szex mennyisége alapján ítél meg egy kapcsolatot, csak magát minősíti. Én nem félek attól, hogy elhagy a férjem, mert átmenetileg szünetel a szexuális életünk. Akik a szex hiánya miatt válnak, képzelem, mennyire szerették egymást
2019. nov. 21. 21:40
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem kéne bántani a kérdező, nem tehet róla. Én abszolút megértem,hogy a sex volt az utolsó, amire gondolt, ha ránézett az ágyra. Ráadásul ahogy minden terhesség és szülés más, ez se lehet ugyan olyan.

Kedves kérdező. Sajnos erre senki se tudhatja a választ.

Mi a 6 hetes kontroll után voltunk együtt, de rendkívül kellemetlen volt. Már 4 hónapos a kisfiam, de továbbra sem mondhatom, hogy szuper lenne a helyzet. Már nem fáj szerencsére, de mondhat i semleges. Pedig én is vágyom egy jó sexre.... Én még szoptatok és eddig nem jött meg. Nem tudom van e összefüggés

2019. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Igszán nagyon jó akkor lett amikor visszajött a menzeszem 7-8 hónapnután.

1-1 alkalom előtte is volt.

Fejben nagyon kívántam a szexet, de a teszem nem nagyon reagált.

Amíg a lányom nem kezdett rendesen enni, addig a hormonjaim miatt gondolom a saját nedvesedés alig volt..síkosító sem volt az igazi.

Hiába élveztem is esetleg a szexet, elmenni nem nagyon vagyis nem mindig tudtam..


/ egyébként mélyebben belenézve logiuis.... egyelőre a meglévő babádnak van szüksége gondoskodásra, így is védekezik a azervezet egy újabb babab ellen.. nyilván nem

Mondenkinél működik, de a kozárólagod szoptatás ezért is nehezíti a teherbeesést)

2019. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15%
Kedves kérdező!Nyilván ha két ember szereti egymást nem az átmeneti szexhiány miatt fognak elválni.DE!Azért bocsánat hogy én nem a testvéremmel,lakótárssal stb.lakom együtt.Viszont az intimitás nélkul olyan az egész.Ha te nem így gondolod egészségetekre!
2019. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
Az intimitás nem csak a szexben merülhet ki. Masszírozás, kis kényeztetés, hosszú csókok, vagy csak egy egy forró ölelés. Jó, nálunk a kontroll után még a többemberes babammal is megoldottuk, de nem estünk kétségbe ha nem jött össze a héten. Tudtuk, hogy mi van. Ölelni, masszírozni stb attól még tudtunk. Nem kell elitelni a kérdezőt. Lehet, hogy sokkal intimebb a kapcsolatuk lelkiekben, mint azt némelyikünk valaha átélné. Nem kell ezen fennakadni. Ő azt kérdezte, hogy kinek mikor lett jobb, nem azt, hogy szerintünk elhagyja e a férje
2019. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi 1bites ösztönlény van ezen az oldalon. Tudjátok gyerek nélkül sem mindenkinek a szex körül forog minden gondolata. Nem mindenkinek ugyan azok az igényei. Hadd ismerje már a kérdező a saját férjét, a saját kapcsolatát. Kik vagytok ti hogy kioktassátol, csak mert ti már a falat is lekaparjátok dugás nélkül?

Nem csoda a sok válas? Jajj de kedves, csak aztán nehogy te is az elvált vernyákoló anyucik közé tartozz x idő után. Bájos, hogy azt hiszed téged nem cserélhetnek le, csak mert szétteszed.

Intimitás nen egyenlő szex, és a kérdésre kéne válaszolni.

2019. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!