Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lesz jobb a...

Szülés után mikor lesz jobb a szex?

Figyelt kérdés

4,5 hónapja szültem. Gátvédelemmel, csak ici-picit repedtem, azt varrták. Egyáltalán nem volt vészes, gyors, könnyű szülés volt, és nagyon hamar rendbe is jöttem. Most először voltunk együtt azóta a férjemmel, de nagyon rossz volt. Jó sok síkosítót használtunk, de így is fájt, szúrt, feszített. Szűkebb voltam, mint amikor elvesztettem a szüzességemet.

Még a szülés óta nem jött meg a szoptatás miatt.

Mikor lesz újra jó? "Gyakorlás" kérdése? Ha többször csináljuk, hamarabb "bejáratódik"? Vagy inkább a ciklussal van összefüggésben, és majd csak akkor lesz jó, ha megjön megint?


2019. nov. 21. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon off leszek, de nem bírom ki.

Milyen lelkivilága lehet egy nőnek, aki ahelyett, hogy érdemben válaszolna egy kérdésre, elkezd a saját nemi életével dicsekedni és leszólni a másikét?

Ettől kinek lesz jobb? Ezzel kinek segít? Vagy azt szeretné, hogy irigyeljék?

Egyébként egy nemrég szült nőnek csak és kizárólag arra van szüksége, hogy idegenek ócsárolják a házasságát, ráadásul látatlanul, néhány sor alapján.

Ezek után már csak az a kérdés motoszkál bennem, hogy ilyen mentalitással vajon milyen értékrendet közvetítenek majd a gyerekük felé...

2019. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokan vannak akiknek komoly gondok vannak a dobozban. 😂🤦‍♀️


Az első gyerek rossz evő, rossz alvó és hasfájós volt. 6 hónap után szexeltunk először mert addig se energiánk se időnk nem volt rá. Az első pár alkalom fájt egy picit, de nem volt vészes. Semmi gondunk nem volt, aki azt mondja az ilyen kapcsolat nem jó, az szimplán h*ly*. Ne. Aszex tartson már össze két embert 🤦‍♀️

A második gyereknél 8 hét után, ott is csak egy kis feszülést éreztem, de nem fájt kimondottan.

Most várjuk a harmadikat, valószínűleg most sem lesz gond.

2019. nov. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki normálisan válaszolt! :)
2019. nov. 24. 10:20
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A többiékkel ne foglalkozz kérdező, csak a normalisokkal. Engem egy másik kérdésnél lenulláztak, mert nekem már terhesen sem jo a szex. Fáj. És hát a ferjem meg nem egy orosz katona a második világháborúban hogy arra elvezzen hogy nekem fáj... (pardon a normális orosz katonáktól akik senkit se erőszakoltak meg anno). Azért nem minden ember csak a genitaliakkal gondolkodik. Majd ha már a szervezeted készen áll, jó lesz megint. Addig meg vannak más módjai az oromszerzesnek és intimitásnak is 😉
2019. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, a 6 hetes kontrollról csak úgy vágtattam hazafelé. Iszonyatosan kívántuk már egymást, mégis fájt egy picit, de szerintem csak a félelemtől, hogy fájni fog. Aztán mire a sebem mar nem fájt(kb.3 hónap) addigra elértük az orgazmust is. Addig csak pusztán élveztem a szexet.
2019. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
5hónapja szültem, de nekünk sem sikerült még, iszonyatosan fáj.. Hüvelyfal repedt, 4öltés volt bent, volt gátmetszésem, és pluszban repedtem is 3 fele, így összesen kívül 8öltésem volt. Nagyon lassan gyógyultam. Nem hiszem hogy lelki eredetű lenne a fájdalom se neked se nekem
2020. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!