Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány gyereket terveztetek...

Izabella220 kérdése:

Hány gyereket terveztetek vagy terveztek? És kinek milyen volt az eddigi szülésélménye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 18:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Én 3-at szerettem volna, a férjem meg "annyit, amennyi sikerül". Az elsô szülésélményem összességében jó, a második kevésbé. De nem is ez a bajom. Oké, hogy megszülöm a gyereket, de fel is kell nevelnem. És ebben nem vagyok valami jó. Egyzserûen pocsék, türelmetlen anya vagyok. Örülök neki, ha a meglévő kettőből sikerül többé-kevésbé normális embereket faragni.
2019. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 khniki ***** válasza:
47%
Hármat szerettem volna, de 2 lesz, mert a férjemnek már van 2. 3 hónapja szültem, nekem teljesen pozitív volt, kb olyan, amire számítottam. De ehhez kellet az is, hogy egy olyan csapat legyen mellettem, mint az orvosomé, illetve a pszichés biztonságerzet, mivel magánkórházban szültem.
2019. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
2-3at terveztünk. Egy van, szülésélmény olyan hogy egy is marad.
2019. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Hármat tervezünk, még egy sincs. Lehet menet közben meggondoljuk, de egyenlőre nagy családról álmodunk.
2019. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Mivel kissé nehezen jött össze, eleinte úgy voltunk, hogy egynek is nagyon örülünk. De aztán a kettőt céloztuk meg, a szülés pozitív élményel hatott rám.
2019. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%

Kettőt terveztünk, az első nagyon nehezen, évek alatt sikerült. A szülésélmény semmi extra,császárra készültünk végig,de természetesen úton érkezett, 14 órából az utolsó másfél volt durva. Bár az is csak a fájdalom miatt, nem volt se könyöklés vagy vákum vagy bármi más. Rá két órára már törökülésben ültem a kórházi ágyon és csodáltam a kislányunk.

Pár hét és érkezik a második baba, ő könnyen sikerült, meg is lepődtünk. A szüléstől kicsit félek, remélem nem lesz nehezebb, mint az első.

2019. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Horaires ***** válasza:
58%
Hármat, esetleg négyet terveztünk. Eddig egy van. Ha csak a terhességet nézzük, még egyszer nem akarok terhes lenni. Ha csak a szülést nézzük, tíz gyereket is bevállalnék. De a legdöntőbb az, hogy most látom igazán mennyi idő és energia ellátni egy gyereket. A férjem is látja, hogy nem olyan könnyű... így az új tervünk: minimum kettő, ha úgy adódik akkor hàrom.
2019. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem mondom, hogy most nem szartam be. 37. Hétben vagyok, nincs orvosom, nem tudom mire számítsak.


Őszintén félek, de a fájdalom engem nem érdekel. Én attól félek, hogy bajba sodornak minket, vagy nem reagálnak időben,stb.

2019. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Hàrmat terveztünk. Kettő van. Az első álom szülés volt, a második nehéz, de kibirható.
2019. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
Aki a nagycsaladosokat lepontozza, irígységből teszi?
2019. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!