Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány gyereket terveztetek...

Izabella220 kérdése:

Hány gyereket terveztetek vagy terveztek? És kinek milyen volt az eddigi szülésélménye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 18:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%
Kettőt terveztünk, most várom a másodikat. A szülésélményem olyan aminek vannak pillanatai amire nagyon jó visszaemlékezni de vannak kellemetlenek is. A második szerintem meghatározóbb lesz, mert már most sokkal nagyobb elvárásaim vannak saját magammal szemben, mint az elsőnél.
2019. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
57%

Egyet tervezünk a férjemmel, mindig is egy gyerekről álmodtam. Főleg, az én felhős, viharos, igazságtalan gyerekkorom után nem akarok kistesót.

És aki az egy gyerekeseket lepontozza, az irigységből teszi? (csak visszakérdeztem)

2019. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

3-4 gyereket terveztünk, a 3at fixen a 4. az kérdéses :D:D az majd az őszhajszálak függvénye :'D

Egy gyerek már megvan (3,5éves) 2 meg pocakban,már bármikor szülhetek.


Az elsővel a szülésélmény,hát kemény volt. másfél napos vajúdás,nem tágultam, ödémás méhszáj,félig meddig toxémia na mindegy császár lett a vége. Marha rossz volt a vajudás,de bármikor megcsinálnám ujra!

2019. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%

Harmat terveztunk es harom is lett.

Szuleselmenyem ketszer jo volt, masodjara nem. A kedvemet nem vette el, csak veletlenul sem akartam ott es annal szulni ismet.

2019. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Két babát terveztünk eredetileg. Az első babánk fél éves, és még mindig próbálom kiheverni a szülést, brutális szülésélményben volt részem. Nem részletezem, hosszú. De a lényeg, hogy még nem biztos, hogy lesz testvére. Talán az idő múlásával másképp fogom gondolni, de egyelőre elég kevés esélyt látok rá.
2019. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%

Kettőt terveztünk, 2 is van már, idén született a kicsi.

Az első szülésem nagyon brutál volt, majd' 20 óra hossza kőkemény 5-7 perces fájásokkal. Azt hittem ott pusztulok meg a szülőágyon,évekig azt mondtam hogy nem lesz másik gyerek. (6 év kellett)

A második hála az égnek császár lett végül, de nem is bántam. Teljesen pozitív élmény maradt. A hüvelyi ezerszer jobban megviselt.

2019. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Hármat szeretnénk, jelenleg egy kislányunk van.

Nálam a teherbeesés, és a kihordás a legnehezebb része. Miután eljutottunk a szülésig, nekem már teljesen mindegy volt, hogy mi vár rám. Egyszerűen boldog voltam, hogy egyáltalán eljutottunk odáig, és hamarosan a kezemben tarthatom a kislányomat.

Végül 5 órán át tartó brutál 2 perces fájások után császárral született meg a kislányom, amit kb. élve boncolásként éltem meg, mert nem hatott jól a gerincérzéstelenítésem a műtét alatt.

De nem maradt bennem rossz érzés. A lényeg, hogy itt van a kislányom épen, egészségesen.

2019. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én csak az első kérdésre tudok válaszolni, hogy minimum kettőt szeretnénk. Még egy sincs, de rettenetesen félek a szüléstől. Jobb is, hogy itt nem részleteztétek, akinek olyan volt. Persze enélkül is para.
2019. dec. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kettőt vagy hármat terveztem, 1 lett végül. A szülés kemény volt nagyon, de nem emiatt nem lett több.
2019. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
40%
Nem szültem még, úgy 10 évig még valószínűleg nem is fogok, mert jó, rendezett környezetbe szeretném a kicsi(ke)t. 2 gyereket tervezek kis korkülönbséggel, először fiút, utána lányt. Ha nem úgy jön össze, az is mindegy, de a gyerekkorom meghatározó abban, hogy milyen vágyaim vannak.
2019. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!