Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti engedni fogjàtok, hogy...

Ti engedni fogjàtok, hogy szülès után, amíg a kórházban vagytok a látogatók megfogják a babátokat?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz az anyukákhoz és kismamákhoz szól akik olyan kórházban szültek ahol rooming in rendszer van. Én nem szeretném ha az újszülött, pár napos babámat utcai ruhában magukhoz vennék,fogdosnák, kivéve az apukája. Első babánk,első unoka, úgy hogy lehet nem fogja megèrteni ezt a család. 30 hkm
2020. jan. 8. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Az apuka is utcai ruhában lesz gondolom. A nagyszülőknek is érdekes lenne ha megtiltanád, holott mint írtad első unoka. Annyi látogató meg úgysem megy a kórházba, hogy mindenki "össze fogdossa". A szűk családot ne foszd meg ettől az élménytől.
2020. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk Nyíregyházán a rooming in-be nem engedtek be látogatót, egyedül a VIP szobába. Ott kizárólag akkor jöhettek be a látogatók, ha felvették a kötelező “szettet” ami kórházi sapkából, cipővédőből, és ilyen köpenyből állt. Hozzám így tudott bejönni anyukám és párom. Ezek nélkül nem engedték be őket. Így engedtem hogy megfogják a babát.
2020. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Én engedtem, bár inkább pólyában fogdosta mindenki, mert olyan kis törékenynek tűnt, elszoktak már ettől. De mondjuk a terhesség alatt és most sem parázom általában a babánkkal (3,5 hónapos) kapcsolatban.
2020. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon sem lehet bejönni a szobába, a kicsit pedig nem lehet kivinni.
2020. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Nyaron szuletett, nem volt senki beteg. Egyszemelyes vip szobaban voltam. Az apjan kivul a ket nagymama es sogorom megfogta. Na bumm🤷‍♀️
2020. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérváron sem lehet bejönni a szobába a babát meg nem lehet kivinni.
2020. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Én engedtem, férjem, nagyszülők, tesom, sogorom és a barátnőm viltak bent
2020. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Olyan helyen szültem, ahol családi szobában voltunk, apa is velünk volt végig a bent töltött idő alatt. Nyilván ő nem utcai ruhában, hanem kényelmes, ágyban fekvős ruhában. A látogatókat is a szobában fogadtuk.

Ennek ellenére én nem engedtem volna, hogy megfogják, de szerencsére senki nem is akarta, tudták maguktól is.

2020. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyszemélyes VIP szobában voltam, sok látogatónk volt. Szinte mindenki megfogta, kora nyár volt, mindenki makkegészséges. Apukám érezte magát egy kicsit náthásnak, ő eleve maszkban volt és meg sem fogta 1 hetes koráig. Semmi baja nem lett, makkegészséges, erős, stramm baba - már azóta kisgyerek.
2020. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta senki, én mondtam anyukámnak meg keresztanyámnak hogy öltöztessék már át amíg én zuhanyzok egyet
2020. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!