Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti engedni fogjàtok, hogy...

Ti engedni fogjàtok, hogy szülès után, amíg a kórházban vagytok a látogatók megfogják a babátokat?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz az anyukákhoz és kismamákhoz szól akik olyan kórházban szültek ahol rooming in rendszer van. Én nem szeretném ha az újszülött, pár napos babámat utcai ruhában magukhoz vennék,fogdosnák, kivéve az apukája. Első babánk,első unoka, úgy hogy lehet nem fogja megèrteni ezt a család. 30 hkm
2020. jan. 8. 20:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első válaszoló abban igazad van, hogy nem foszthatom meg őket a kicsitől.
2020. jan. 9. 07:45
 22/23 anonim ***** válasza:
62%

Én igen, ha egészségesek, nem lesz baja. Csak annyit szeretnék, hogy mossanak kezet előtte, de szerintem ez alap.

A párom viszont asztmás, mert a szülei cigiztek mindig is, ő nagyon félti a cigifüsttől, így neki az a kérése, hogy aki dohányzik és meg szeretné fogni, az hozzon egy tiszta pólót és abban fogja meg. Mondtam neki, hogy ez teljesen felesleges, mert aki a lakásban dohányzik, annak a tiszta pólói is füstösek lesznek valamennyire, de őnála inkább az elvről van szó.

2020. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én rooming in-es kh-ban szültem/szülök, de hála Istennek, a szobába látogató nem teheti a lábát! De biztos nem engedném, hogy mindenki fogdossa.
2020. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!