Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti engedni fogjàtok, hogy...

Ti engedni fogjàtok, hogy szülès után, amíg a kórházban vagytok a látogatók megfogják a babátokat?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz az anyukákhoz és kismamákhoz szól akik olyan kórházban szültek ahol rooming in rendszer van. Én nem szeretném ha az újszülött, pár napos babámat utcai ruhában magukhoz vennék,fogdosnák, kivéve az apukája. Első babánk,első unoka, úgy hogy lehet nem fogja megèrteni ezt a család. 30 hkm
2020. jan. 8. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem voltam ilyen félős. Többen jöttek hozzám, aki szerette volna az felvehette. Annyit kértem, hogy a kezét ne fogdossák, és előtte mossanak kezet. Textil pelust a vállukra térítették, és úgy rá a babát, ez persze alap volt. Senkinek semmi baja nem lett. :)
2020. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Megengedtem, sőt örültem is neki, hogy tudok addig is pihenni, normálisan enni vagy wc-zni, míg más fogja a babát. Apán kívül anyukám és anyósom fogta, más nem (igaz más nem is látogatott meg minket, csak a sógoromék, de ők épp csak beszaladtak 10 percre). Amúgy itthon is utcai ruhába jönnek majd látogatni, nem fognak steril ruhát húzni.
2020. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Hál istennek rooming in rendszer ellenére látogató csak ablakból láthatja a babákat a kórházban.

/ ahol az első baba született és ahol a 2. Fog is így van)

2020. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem engedtem.

Anyósomnak engedtem volna, ha nagyon szerette volna. De megértette és nem erőltette.

Anyám megsértődött, de neki akkor sem engedtem. Csupa macskaszőr meg cigifüst minden ruhája...

A nagypapám nem akarták megfogni.

2020. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
2018 júliusában szültem. Vip szobába voltam. Mindennap volt látogatóm. Aki merte megfogta a kicsit. Nem tiltottuk senkinek. Pénteken engedtek haza vasárnap jöttek anyósomék anyámék felköszönteni. Hál istennek makk egészséges másfél éves kislányom van.
2020. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Decemberben született mindkét gyerkőcöm. Párom, szüleim, tesóm, anyósom jöttek. Nem fogdosták,párom fogta csak a gyereket. Amúgy is pólyába volt. Tologatós babaágyban, nem tudom mi a neve, azzal toltam oda hozzájuk a picit, ők nézték, olyan picuri volt. Meg volt kihelyezve kézfertőtlenítő a látogatóknak.
2020. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
En a noveremnel és a barátnőmnel voltam bent így. Mind a ketten úgy adtak oda a babát, hogy előtte kézfertőtlenítés és polyaban/pokrócban voltak. Így a babahoz effektív nem ért az utcai ruhánk. Te gyereked, te döntesz amúgy. Nincs ezzel baj, de ne feltsd túl, mert az sem lesz egészséges.
2020. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Megfoghatta, aki akarta. Ferjem es az egyik oldali nagyszulok voltak csak bent. Egyik gyereknek se lett semmi baja.
2020. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
Mikor szültem olyan teltház volt a szülészeten, hogy 1 emelettel lejjebb a nőgyógyászaton helyeztek el bennünket.Konkrétan engem levittek a műtőből és az apja hozta nekem a lányomat, hogy először kézbe vegyem úgy, hogy közbe megérkezett apu meg anyu is:) Előbb fogták a kezükbe mint én:D
2020. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 khniki ***** válasza:
90%
A látogatók a szűk család volt, természetesen megfoghatták.
2020. jan. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!