Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akar apás szülést?

Nem akar apás szülést?

Figyelt kérdés

Második babánkkal vagyok terhes. Az első úgy alakult, hogy nem tudott bejönni, amit én azóta is nagyon bánok. Most viszont a másodiknál se szeretne bejönni. Fogalmam sincs miért, nem mondja meg, szerintem fél. Azt mondja ha nagyon szeretném bejön, de inkább kihagyná. Elbagatellizálja a kérdést ahányszor szoba kerul. Erőltetni nem szeretném semmiképp. Viszont nekem baromi szarul esik. Megint egyedül végigcsinálni. Szükségem lenne rá, hogy erőt adjon , hogy bele tudjak kapaszkodni, hogy meg tudjam a kezét szorítani. Nem akarok megint egyedül, kiszolgáltatottan idegenek között feküdni, és szeretném ha része lenne abban is amikor kibújik a baba és először találkozunk vele, mikor a mellemre fektetik, megnyugszik , ezek pótolhatatlan egyszeri pillanatok. Sokat sírok emiatt.

Mit csináljak? Hagyjam rá hátha meggondolja magát? Erőltetni nem fogom, győzködni se szeretném, ha megkérem bejön úgyis tudom, de én azt szeretném ha magától döntene így.



2020. jan. 23. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem erőltesd,viszont nyugodtan elmondhatod neki,hogy nem szeretnéd kényszeríteni,de neked nagyon jól esne,ha bent lenne és meg lehet oldani,hogy ne lásson olyat,amit nem szeretne (max kimegy,ha nem bírja..de szerintem nem fog,ha érzi hogy szükséged van rá)


Nálunk az volt,hogy félt bejönni,egész terhesség alatt kb így volt,mint amit leírtál. Aztán mikor szülni mentünk magától bejött. Sajnos mondjuk így sem lehetett részünk apás szülésben,mert sürgősségi császárrá fajult a dolog. Viszont utólag az volt a párom véleménye,hogy ezerszer inkább apás szülés,mintsem azt lássa,hogy hirtelen rohanni kell a műtőbe,hogy az életünket mentsék.

2020. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem önző dolog erre kényszeríteni. Tiszteletben kellene tartani a másik ember érzéseit és kicsit félretenni a hisztinket. Az a baba meglesz a szülésznő segítségével. Ha már van egy gyereked tudhatod, hogy abszolute mindegy a kínlódásnál ha apuka ott van. A fájdalom fájdalom és senkisem tud rajta enyhíteni.
2020. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
40%
Önzőség?!?!?!?! és az nem önzőség, hogy a férje magára hagyja amikor szüksége lenne rá, csak mert neki nincs kedve benn lenni?!?! ulrtagáz
2020. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem van olyan férfi, akit ez a látvány (nem maga a vér) igen is megvisel. Nekem nőként is furcsa látni, hogy egy nemi szerv akkorára tágul, hogy kifér rajta a gyerek, közben a préselésnél az ánusz is golflabdányira terebélyesedik, nyilván sok esetben távozik egy kis kaki is, ami amúgy tök normális és sok nőnek aranyere is lesz a szülésre, az sem gusztusos.

És el tudom képzelni, hogy egy férfi, aki eddig a párja intim részét örömforrásnak, szépségnek élte meg, az nem igazán szeretné ilyen állapotban látni.

Őszintén szólva én nőként sem biztos hogy szeretném, hogy így lássa a párom azt a területet. Lehet mondani, hogy ez gyerekes hozzáállás, vagy akármi, de szerintem vannak dolgok, érzések, amiken az ember nem tud változtatni.

A másik dolog, amiért az apukák nem akarnak bemenni, az az szokott lenni, hogy nem bírják nézni, ahogy a párjuk szenved és nem tudnak rajta segíteni. Ez amúgy tényleg elég kegyetlen érzés lehet.

Le kell vele ülni, meg kell kérdezni, hogy pontosan mivel is van a baja. Ha az első, akkor szerintem nem kell erőltetni. Inkább ne jöjjön be, de utána is legyen szexuális életünk....

Ha a második, akkor meg kell győzni, hogy neked önmagában az fájdalomcsillapító hatású és bazi nagy segítség, ha csak ott van és nem csinál semmit azon kívül, hogy fogja a kezed. Ha esetleg ég masszírozza a derekad, az meg kifejezetten tényleg fájdalomcsillapítóként hat.

2020. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
61%

Mi ez a duma sok embertől, hogy ha megcsinàlta a gyereket, akkor legyen arra esze hogy ott legyen a szülésnél? Meg hogy 9 hónapig mi nők hordjuk ki, nekik nincs semmi dolguk? Ezt a maradi, begyöpösödött, undorító felfogast. Szerintetek a férfiak nem aggódnak a 9 hónap alatt? Dehogynem, ráadasul két emberért! Ha vmi baj van terhesség alatt akkor a férfiak nem éreznek semmit? Ó, dehogyisnem, nekik még rosszabb mert nem tudnak segíteni!

Ez meg hogy emiatt nem éreznek együtt a férfiak, nőként kikérem magamnak! Az én párom pl nagyon is az! De nem kényszerítem olyan dologra amit nem akar!

2020. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
48%

Tehat sokaknak ez a normalis: apa anya szexel. Anya: terhes lesz, emelyeg, hany, meghizik, dokihoz jar, turkalnak benne, vervetel, labor, vizesedes, esetleg veszelyeztetett, fekszik, talan szetreped a bore, foltos lesz az arca, munkabol kiesik, aranyer, szuleskor orakat szenved, vajudik, halalfelelem, szetreped, felvagjak, verzik, melle kireped, faj, ejszakazik, szoptat, alakja megvaltozik, haja kihullik. Apa: nincs kedve bemenni a szulesre. Mar bocs holgyek, akinek ilyen pasi megfelel, meg

Is erdemli . ( kerdezo, ez nem neked szolt)

2020. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
47%
#16 Sajnálom azt a pasit, akinek Te gyereket szülsz.
2020. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
43%
16! Őszintén sajnállak ezzel a felfogassál! Ne szülj senkinek...
2020. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
43%
Kepzeld, szultem neki kettot. Es az en pasim nem felt tamogatni engem, mikor azt hittem ott halok meg szules kozben. Sajnallak, h neked csak olyan jutott, aki ennyire se kepes.
2020. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
42%
Negativ elmeny meg nem birja?🤣🤣🤣🤣vicc
2020. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!