Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akar apás szülést?

Nem akar apás szülést?

Figyelt kérdés

Második babánkkal vagyok terhes. Az első úgy alakult, hogy nem tudott bejönni, amit én azóta is nagyon bánok. Most viszont a másodiknál se szeretne bejönni. Fogalmam sincs miért, nem mondja meg, szerintem fél. Azt mondja ha nagyon szeretném bejön, de inkább kihagyná. Elbagatellizálja a kérdést ahányszor szoba kerul. Erőltetni nem szeretném semmiképp. Viszont nekem baromi szarul esik. Megint egyedül végigcsinálni. Szükségem lenne rá, hogy erőt adjon , hogy bele tudjak kapaszkodni, hogy meg tudjam a kezét szorítani. Nem akarok megint egyedül, kiszolgáltatottan idegenek között feküdni, és szeretném ha része lenne abban is amikor kibújik a baba és először találkozunk vele, mikor a mellemre fektetik, megnyugszik , ezek pótolhatatlan egyszeri pillanatok. Sokat sírok emiatt.

Mit csináljak? Hagyjam rá hátha meggondolja magát? Erőltetni nem fogom, győzködni se szeretném, ha megkérem bejön úgyis tudom, de én azt szeretném ha magától döntene így.



2020. jan. 23. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
68%

Hi,

En voltam azt hiszem a 45. En írtam, hogy a kérdezőnek a párjával kell ezt lekommunikalnia.

Most a férjem azt mondja, nem érti miért a nagyérdeműt kellett erről kérdezni a neten?

2020. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
71%

#75 Kedves, ahogy próbálsz ismeretlenül következtetéseket levonni, de szerintem inkább ne tedd, mert így csak butaságokat hordasz össze. :) A férjem önálló személy, önálló akarattal és néhány itteni hisztimamival ellentétben én nem erőszakolom rá az akaratomat, hanem képes vagyok tiszteletben tartani, ha valamit nem szeretne.

Egy férfi pedig nem attól lesz puhány, hogy nem pattan a felesége minden kérésére. 😉 De hát ugye ahhoz, hogy ezt belássuk és ne sarazzuk folyamat a másikat, csak mert nem a mi szent véleményünket vallja, több IQ-val kellene rendelkeznie egy sült krumplinál. 🤷🏽‍♀️

2020. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!