Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezdtetek szules utan...

Mikor kezdtetek szules utan fogyokurazni, tornazni?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 hetes,sajnos 100%os tapszeres. Nagyon sok kg maradt rajtam. Csaszaros voltam. A hegem nem faj,viszont erom semmi,mert szules elott felidotol fekudnom kellett mehszaj nyilas miatt... Szabad mar valamit tornazgatni vagy eleg a seta?
2020. febr. 1. 14:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Egyelore seta akkor es elkezdem a dietat.
2020. febr. 1. 16:22
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
Igen képzeld 3 év mert nem mindenkinek tápszeres a babája. Gondolom szoptatott és amellett nem szabad diétázni. meg még azt is leírta hogy 2 gyereke van.
2020. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%
Szoptatott baba mellett is lehet diétázni, ami ugye nem egyenlő a koplalással...
2020. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Anyatejes 5 hónapos babám van. Kb 1 hónapja számolom a kalóriákat, heti 1x tornázom, így lement 3 kiló, a babám pedig köszöni jól van, nem éhezik. Nagyvonalúan úgy állítottam be a kalkulátort, mintha fizikai munkát végeznék, eszem mindent, de az a 23.csoki már nem fér bele egy-egy napba.

Ráadásul 2.gyerek és nem szuperalvó.

2020. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Hordozd a babát. A legtutibb módszer. A 6. Hét után elkezdtem fokozatosan növelni a hordozást. A 8. Héten már 2-3 órákat sétáltam vele. +20 kg maradt rajtam szülés után, nem nagyon diétáztam a szoptatás miatt, nem tornázgattam, csak szimplán 2-3 órákat sétáltam a babával magamon. A 9. Hónap végére 25 kg-t fogytam.


18 hónapos koráig hordoztam, +5 kg-t fogytam még, mert a 15 kg-s babával sétálgatni elég megterhelő volt már. Az a +5 kg mínusz már nem kellett volna, mert ígyis a 170 cmhez 50 kg vagyok. Most próbálom visszaszedni.

2020. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
A hordozas alatt nem szokott nagyon fel?.olyan szepen alszik a kisagyban,felek hogy utana rajtam alszik csak el
2020. febr. 1. 18:47
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kinn használod babakocsi helyett akkor nem. A baba kocsihoz se szokik hozzá, nem? :)
2020. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó egyébként erre a célra a hordozás, mert ahogy nő a baba, úgy fokozatosan szokik hozzá a tested a megerőltetéshez, nincs se izomláz, se megerőltető edzés, csak kellemes együtt töltött idő a babával, és amíg a baba pihen, te feltöltődsz a friss levegőtől, olvadnak le a kilók.


Nekem kellemesebb volt, mint a szobában szenvedni egy rubint réka videóra, míg a másik szobában apának üvöltött a gyerek. ( 5 hetesen még lehet, hogy jó alvó és simán megoldod alvás időben, de majd ha jönnek a fogai, nem biztos, hogy annyira felüdülés lesz otthon tornázgatni)

2020. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
4 hetre ra lassan elkezdtem edzeni. Nem fogyokurazom, az nem vezet sehova. Sporolok es normalisan eszem. Szoptatok., 5 hos, mar nincs plusz rajtam.
2020. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Utolso,irigyellek. Engem elremiszt ez a 14 kg plusz :( Az elsovel nekem a derekam tonkrement. A 4 kg os gyereket alig birom ringatni,mindenem faj,nyilvan a hordozo pantja leveszi a terhet,kicsit aggaszt h orra buknek vele :) a szoptatas kar hogy nem megy,sok kaloriat eget.
2020. febr. 1. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!