Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezdtetek szules utan...

Mikor kezdtetek szules utan fogyokurazni, tornazni?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 hetes,sajnos 100%os tapszeres. Nagyon sok kg maradt rajtam. Csaszaros voltam. A hegem nem faj,viszont erom semmi,mert szules elott felidotol fekudnom kellett mehszaj nyilas miatt... Szabad mar valamit tornazgatni vagy eleg a seta?
2020. febr. 1. 14:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

És heti 3x 1 órára se bírod ki? Azért ez fura attól, aki elvileg szeretne kardiózni, csak nincs ideje a gyerektől.


Az meg, hogy nehéz a gyerek. Hát ennek pont az a lényege, hogy ne legyen könnyű, akkor mi értelme lenne a kardiónak, ha könnyű lenne.


Én sem szeretem a hordozást, eszközöm sincsen rá, de szeretek sportolni, és muszáj ki birnom abba a 3 órában, ha jó formában akarok lenni, nem kifogásokat keresni. Az én lányom 2 éves, 17 kg, de még most is járok az órákra. Nehéz, de csinálni kell, egy sport sem egyszerű. És a lányom is élvezi.

2020. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Utolso,10 m t nem tudok futni. Aug ban,felidoben kinyilt a mehszaj es szulesig,dec vegeig fekudtem. Pisilni keltem fel es enni. Annyi erom van hogy setaljak es mar ennek orulok,de el fogok kezdeni valamit es igyekszem nem elhagyni magam.
2020. febr. 3. 21:19
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem is neked írtam, hanem annak a válaszolónak aki azt írta, hogy szeretne kardiózni, de nincs ideje a gyerektől :)


Neked még túl korai lenne a bike with baby.


Viszont a babával magadon séta neked is jót tenne. Nem kell erőltetni, csak mindig amennyi jól esik.

2020. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kedves Bike with the Baby-s! Vidéken lakom, ha még el is mennék ilyen edzésre, akkor is kb. 3 órámba telne, és amúgy meg nem vezetek autót, tehát tömegközlekedéssel még több. És nem szeretem az össznépi mozgásokat, én kimegyek az utcára és futok, futok, amíg bírom. Engem ez kapcsol ki, ez mozgat meg. A babám kb. ugyanúgy nem szereti a hordozást, mint én. Annyira nyűg neki, mint nekem. Sokkal egyszerűbbnek gondolom megvárni a férjem, odaadni neki a bébit, én meg uzsgyi, futok. Inkább megvárom a jobb időt, hogy ne legyen füst kint este. Nem időm nincs rá, még nincs itt a megfelelő alkalom. Én túlságosan vidéki lyány vagyok ahhoz, hogy a gyereket magamra kötve egy teremben biciklizzem egy órán keresztül. De biztos, másnak bejön.
2020. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!