Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezdtetek szules utan...

Mikor kezdtetek szules utan fogyokurazni, tornazni?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 hetes,sajnos 100%os tapszeres. Nagyon sok kg maradt rajtam. Csaszaros voltam. A hegem nem faj,viszont erom semmi,mert szules elott felidotol fekudnom kellett mehszaj nyilas miatt... Szabad mar valamit tornazgatni vagy eleg a seta?
2020. febr. 1. 14:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is masodik, igaz nem csaszaros vagyok. Az nyilvsn mas. A lenyeg, h ne halogasd sokaig, nezz utana mit lehet mar es mikor. Minel ttovabb huzod annal nehezebb. Egy csomo csaszarosoknak is valo tirna van a neten. En heti 3x szornitthon edzek alvasidoben ( van mindenfele sulyzom meg minden) es heti 3x futok, amikor epp el tudok szabadulni. Csak igy megy, mashogy nem.
2020. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
En meg egyelore alszok vele ,mikor hosszabb alvasido van,a kisalvasok alatt hazimunka. De tenyleg minel tovabb huzom,annal nehezebb nekiindulni. Kint is lenne mar szep ido....
2020. febr. 1. 21:11
 23/34 khniki ***** válasza:
A 6 hetes kontroll után kezdtem a mummy tummy edzést.
2020. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok, a döngő léptű 🙂 eleve ha +10 vagy több kiló maradt volna rajtam, nem vállalok ilyen gyorsan második babát.


Mindkettő természetes szülés volt és szülés után másnapra lement 7 kg. Maradt kb 4-5 ami szoptatás alatt le is ment. 3 évesen mentek oviba, lett több időm, akkor kezdtem kondizni meg úszni.

2020. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem volt rajtam 10 kg plusz mikor vallaltam a masodikat. Illetve 6 ev van a gyerekek kozt igy is,hova vartam volna tovabb?🤷
2020. febr. 2. 08:44
 26/34 anonim ***** válasza:
Pilátes nagyon jó. 6 hetet várd meg és a doki véleményét..nyugodtan csinálhatod.
2020. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Azért is lehetsz erőtlen, ha esetleg szétnyílt a hasizmod a terhesség alatt ( [link]


A tápszernek, ha mondhatok ilyet, van annyi "előnye", hogy nem kell visszafognod magad a diétával, edzéssel. Én csak kínlódom a plusz tíz kilómmal, nem merek keveset enni, sokat futni, mert a tej rovására mehet. Vagyis nem futok semmit, mert nekem a futás 1-másfél órát jelent, 10 km vagy több, ettől kevesebb nem elégít ki, próbáltam pilates-t, de az se megy, egy nagy kardiózás hetente háromszor rámférne, de se időm, se lehetőségem :/. Nekem ez jönne be.

2020. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Van ilyen sport, hogy állva bicikliznek, olyan mint a szobabicikli, csak durvább. Nem jut eszembe a neve. Azt tudod babával felkötve is csinálni. Van erre kifejezett edzés is. Az biztos kielégítene. Ha gondolod próbáld ki, ott adnak hordozót is az órára, és segítenek felkötni is, ha nem akarod másra használni, csak erre, és nem akarsz ezért venni.

2020. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott. Itt tudsz tájékozódni:


[link]

2020. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tippet, de sose voltam hordozós. Mindenféle kendőm van, de nekem ez nem megy. A 7 hónaposom lassan 10 kiló, hiába anyatejes, sokkal nehezebb a koránál. Meg amúgy sem, én nem bírom a kötöttséget szó szerint :). Képtelen voltam magamra kötni, ha igen, kínszenvedés volt, magyarinda csatoshordozóm is van, azzal se ment :).
2020. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!