Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyit fogytatok, hány...

Ti mennyit fogytatok, hány évesen, mennyi idő alatt? Miért kezdtetek el fogyókúrázni? (felpontozak)

Figyelt kérdés
Én 13 leszek nem sokára,kb 2 hónapja kezdtem el fogyókúrázni,ez alatt fogytam kb 6 kg-t.
2013. aug. 25. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Március elején kezdtem el fogyókúrázni. Már 16 kg-nál tartok. Miért kezdtem el fogyózni? Egyrészt azért, mert észrevettem, hogy a feleségem számára már nem vagyok annyira vonzó, másrészt engem is zavart, hogy 104 kg vagyok. Az állásom (mérnökségi csoportvezető) miatt gyakran kell részt vennem hivatalos fogadásokon és ott szinte mindig evés-ivás van. Nem is csoda, hogy két év alatt felszaladtak a kilók. Szerencsére időben észbe kaptam, újra heti 3-4x sportolok és megválogatom, hogy miből és mennyit eszek. Most 88 kg vagyok, a cél 80-82 kg.
2013. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, idén kezdtem el fogyózni, január közepén kb.

Eddig úgy 12 kg-ot fogytam, de még 10et szeretnék kb lefogyni. Azért kezdtem el, mert már nagyon kövér voltam, mindig próbálkoztam valami 1-2 hetes dologgal, de az igazi fogyáshoz idő kell és az, hogy ne térj vissza a régi szokásokhoz. Most sokkal jobban érzem magam mint akkor, de azért néha így is nehéz.. viszont a célom segít, hogy tényleg szeretnék szép vékony lenni :) Mindig elképzelem magam az álom alkattal és ez jól tud motiválni :)

19/L

2013. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most 26 vagyok.16 évesen 1,5 év alatt 20 kilót fogytam.Azóta 9 kilót visszahíztam, de most is fogyózok hogy lemenjen.
2013. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem el fogyózni 16 évesen mert magas volt a vérnyomásom, tele voltam ragyával, tornaórán bénáztam nem tudtam semmit megcsinálni valamint rosszul érztem magam 72 kilósan.
2013. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
2-3 hónap alatt bélgyulladás miatt lement 40 kiló.
2013. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
72%
Én már 12 éves koromban elkezdtem fogyozni. Már azóta eltelt 4 év. Sokan piszkátak érte, hogy úgy nézek ki mint egy disznó, meg hát nekem is elegem lett a látványomtól. Összesen kb.20kg-tól szabadultam meg:D És mot 167cm vagyok 47kg-val de még nem vagyok elégedett, izmosokdni szereték:D Ám kitartást a fogyihoz:))
2013. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok,és idén télen kezdtem el. -14 kg-nál tartok, de ezzel én be is végeztem.:) Durván 7 hónap alatt.

Korán meghíztam, pedig vékonyka lány voltam oviban, és 1. 2. osztályban.

Nagyon sokszor próbálkoztam, (eddig) eredménytelenül. Már annyira elegem lett ebből, hogy most vagy soha felkiáltással nekiláttam. (általában mindig megvártam a nyári szünetet, de 3 hónap semmi tartósra nem volt elég nekem) Úgy voltam vele, hogy ha most nem fogyok le, akkor semmikor.


Hogy miért? Mert ugye mindig kövérke voltam, kaptam is beszólásokat emiatt. Magam miatt, szerettem volna megmutatni, és sportos lenni. Meg persze jobban kinézni. Eddig nem érdekelt, hogyan nézek ki, hisz úgy se hordhattam olyan ruhákat, amik tetszettek. Most viszont AKÁRMIT felvehetek, és ez nagyon jó érzés.:)

2013. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én most júliusban határoztam el, hogy ennek véget vetek. 15 éve,170 cm vagyok,70 kg voltam. Most már 60.6 vagyok, tehát durván 9 és fél kiló lement, de még közel sem végeztem. Igaz az iskola mellett szerintem ilyen tempóban nem fog sikerülni(néha most is észreveszem, hogy nehezemre esik odafigyelni dolgokra, nem tudok annyira koncentrálni, hát na keveset eszek, és nem szeretném ha a jegyeim bánnák) 50 kg amikor kiugranék a bőrömből a boldogságtól. (Nem vagyok izomtalan, nagyon sokat úsztam/úszok, és tornáztam /az sajnos múltidő,de nem sokáig;)/ tehát szerintem az 50 kg korrekt)
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 éves koromban, 8 hónap alatt 30kg-t fogytam. Azért kezdtem el, mert mindenki bántott a súlyom miatt. 100kg-ról 70 kilóra fogytam akkor 175 centis magassághoz. Akkor beszólt egy rokonom, miért vagyok még mindig ilyen dagadt...és ezzel összetört bennem mindent:( megint elkezdtem zabálni...


akkor még fiatal voltam, rossz módszert választottam (koplalás) , mit sem tudtam én az egészséges fogyásról....


Ma már más a helyzet. Tudom, hogy a lassú, de biztos fogyás a legjobb, és koplalással csak visszaszedek mindent idővel, ezért nem úgy csinálom. Életmódot akarok kialakítani, nem csak egy kúrát!


Ja és teszek rá, mit szólnak mások! Senki véleménye nem érdekel, és nem is fog. Ezt az utóbbi esetből megtanultam. Csak az számít amit én gondolok magamról, nem az amit mások szólnak be! Csak magamnak akarok már megfelelni.

2013. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!