Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is elhanyagoltátok a...

Ti is elhanyagoltátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Szülés után illetve terhesség alatt teljesen elhanyagolt a barátnöm. (Se közeledés sem pedig szex nem volt azóta)


A baba 10 hónapos most és még most sem kívánja a szexet.


Volt valaki hasonló helyzetben? Helyre fog ez jönni?


Mit kell tenni?



Párbeszéd stb nem hat rá, csőlátású anya lett más nem érdekli.


2020. febr. 15. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Én végig nagyon szukás voltam a terhesség alatt, mikor hazajöttünk a kórházból, már aznap ment az oboa, aztán napi 2-3 a 6 tiltott hétben. Sokat dolgozik és foglalkozik velünk, ez a minimum, nem mellesleg imádom is.
2020. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Sajnos itt nem ez van.


Egyszerűen megszünt nőnek lenni, csak a gyerek.


Én ffi ként mindig is nagyon vonzódtam hozzá terhesség elött is és utána is.


Beszélni nem lehet erről mert már megszámlálhatatlanszor próbálkoztam vele.


Jelen pillanatban ha valaki ezt kívülről látná akkor azt mondaná hogy ennél jobban már nem tudom magam megalázni.


Abszolut nem törődik velem. Valentin napra is probálkoztam ajándékkal ( csoki, bonbon) semmi reakció.


Sem őt sem a családom nem akarom elveszíteni de ezt már épp ésszel nehéz kibírni főleg ennyi ideig.

2020. febr. 15. 22:03
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

És mit mondd, miért csinálja ezt? Valamit csak válaszol nem?

Segítesz neki a gyereknevelesben? Házimunkában?

Eleget vagytok kettesben? Most nem a szexre gondolok, eljartok kettesben randizni?

Másik, szed fogamzás gatlot? Nálam pl javában csökkent a vágy amíg szedtem...


Keress egy jó szakembert neki! Egy pszichológust aki szülés utáni depresszióval, parterapiaval foglalkozik. Állj elé, add oda a névjegy kártyát, ha nem megy el elhagyod.

2020. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

Ja, és te is kérdezd meg a pszichológust mivel segitheted a feleséged, hogy visszatalaljon önmagához!

Illetve, eleget pihen? Ki tudja magát pihenni?

2020. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem szed fogamzásgátlót, és amiben tudok abban segítek neki, illetve segítettem, jelen pillanatban már egyre kevesebb dolgot csinálok mert bármit szeretnék (gyereknek vásárólni valamit , meglepni, ötletet adni, gyereket nevelni, pelenkázni egyszóval minden ami a gyerekkel kapcsolatos) az rossz akármit akárhogy csináltam olyan stilusban förmed rám hogy ezt elmondani sem lehet, mindenbe beleköt , így már hozzákezdeni sincs értelme.


Azért nem közeledik szerinte mert nincs kedve, gyerekkel nonstop foglalkozni kell mert a gyerek" megfullad, elesik, sír, alszik, eszik, tvzik , nevet " egyszoval mindig lesni kell. Az a prio 1-10 ig


Ezt is sokszor elmondtam hogy az apja vagyok , máshogy fogom csialni mint ahogy ő és ez így jó de nem érti meg sehogy sem.


19 hónap alatt ( terhessége 1. Hónapjától) 1 közös programot nem tudtunk szervezni mert nincs kedve hozzá, bármikor akarnék szervezni egyszerűen elveti és hidegenhagyja.



Rettenetes , az egyik legnagyobb rémálmom hogy ez lesz egy kapcsolatból de valóra vált... de ez így nem mehet tovább.


Párszor beremegtettem hogy el fogok költözni mert ezt így nem lehet folytatni de igazából ez is hidegen hagyja csak a gyerekkel foglalkozik amikor beszélnünk kellene, és mindig én könyörgök neki hogy nézzen már magába nem látja ami a szeme elött van?


De nem.


Valentin nap is mindenkinél ( huga , barátnőinél ) programokkal teli nagyon jól kinéző, nálunk meg azon kívül hogy én készültem. Ő még csak oda sem jött átölelni.


Lehet hogy a fejemben át kell értékelnem azt hogy ennél még az is jobb hogy ha elmegyek és a munkába temetkezek és egyszer talán kitisztulok és újra tudom kezdeni.

2020. febr. 15. 23:19
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Fhu. Nem lehet könnyű. Valami baja van a feleségednek, és ezt igazából te nem tudod megoldani egyedül. Komolyan, hívj fel egy szakembert kérj segítséget.


Esetleg szólj barátnőinek, hívják el őt valahova, beszélgessenek, te maradj otthon a gyerekkel. Lehet ha látja egyedül is boldogulsz a gyerekkel és nem hal meg közben, lazabbra veszi.

Vagy, vidd el a gyerkőcöt mamának, és te maradj otthon a feleségeddel (ha már kimozdulni nincs kedve). Rendelj egy vacsit és beszéljétek meg, beszéljétek át mi a baja.


Szerintem ez egy tipik szülés utáni depresszió csak átcsapott valami egyébbe is, mert nem kapott időben segítséget. És az a baj, ha nem javul, a gyerek el fogja tőle tanulni ezt a viselkedést, hisz az anyja van vele napközben, ezt látja, felnőtt korában hasonló személyisége lesz mint most az anyjának. Zárkózott, raformedo, intimitást kerülő stb. Tehát, a gyerek érdekében is, de ki kell őt ebből rángatni. Akár a feleséged anyját is bevonhatod ebbe. Beszéljen vele ő is.


Ilyennel még nem igazán találkoztam, az a helyzet..

2020. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
Hàt szerintem meg vàrjon a fèrfi!!nem vagyunk àllatok, tudnak uralkodni talàn magukon 6 hètig.Èn 2 hònap utàn csinàltam h nehogy aut mondja h nem akarom, de ilyenkor a gyerek az első, a fèrfinek is az kellene hogy legyen!
2020. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2020. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
#17, itt nem 6 hétről, hanem majdnem 2 évről van szó. Egyrészt. Másrészt meg normális kapcsolatban nem muszájból szeretkeznek a felek, meg hogy nehogy megszólják őket, hanem mert mindketten akarják. Nappal a gyerek az első, valóban, de este nem. Le kell tenni aludni a gyereket és foglalkozni egymással, mert a végén csonka családban fog felnőni, aztán lehet mondani, hogy ő az első, miközben ő szenvedi meg a legjobban a válást.
2020. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!