Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmesélnéd a szülésed?

Elmesélnéd a szülésed?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyik éjszaka elkezdett fájdogálni a derekam. Mint egy gyenge menstruációs fájdalom. Délelőttre már eléggé fájt, így bememtünk a kórházba. Azt mondták ez még semmi majd holnap... Befektettek egy szobába, de már délután nagyon szenvedtem. 6 órakor jött a doki hogy azért még megnézne. Megvizsgált és azt mondta hogy simán jöhet a szülés és hogy megrepesztheti e a burkolt. Mondtam hogy persze. Akkor kaptam egy injekcióval oxit. Én nem kértem semmilyen érzéstelenítést. Na aztán elszabadult a pokol. Nagyon erős fájásaim voltak, azt hittem letépem a vaságy szélét. A doki mondta, hogy "gugoljak" labdán meg terpeszbe álljak, hogy az ágy mellett állva nyomjak hogy hamarbb túl legyek rajta. Közbe meg meg nézett. Elég furának találtam de csináltam. Kb 5 óra volt az igazi vajúdás rész es 30 perc volt a kitolás. Viszont a szülés és az orvos is nagyon rendes volt, és segítek meg nyugodtak volak. Mondjuk én se voltam hangos meg "hisztis". Próbáltam csendbe szenvedni.

Ott volt a férjem is, végig fogta a kezem. Nekem egy jó élmény volt nagyon. Szülés és megfigyelés után segitettek le zuhanyozni. Kérdezték, hogy vagyok. Hoztak tolókocsit, vissza toltak a szobámba. Férjemmel is kedvesek és türelmesek voltak.

2020. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38 hetesen palacsintát ettünk a barátnőmmel,amikor elkezdett folyni a magzatvíz 😂😂 Bementünk a kórházba ,nagyon gyenge farkasokkal,aztán a vége császár lett,ami pokolian fájt utána.De a babám minden fájdalmat megért.
2020. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!