Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor szülés előtt készültete...

Amikor szülés előtt készültetek lelkileg a nagy fájdalomra, sokkal jobban fájt végül mint ahogy elképzeltétek? Álmomban már vajúdtam😅

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 13:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
A szótáramban sem szerepelt az a horror amit átéltem.
2020. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

2 volt, egyikre sem keszultem, szukseges rossz, igy gondoltam. Kegyetlenul fajt, de rogton utana mar nem, igy nem tulajdonitok neki jelentoseget.

Ket heten belul megszuletik a legkisebb, magara a fajdalomra most sem gondolok, majd ha odakerulunk megprobalok nem ellene menni es ennyi. Utana jon a legszebb jutalom, en kozben is erre koncentraltam:)

2020. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem is tudom. Igazából rosszabbra számítottam, mert mindenki azt mondta ennél nincs nagyobb fájdalom.

Hat szerintem meg van.

Viszont a fájdalom jellege teljesen más volt, mint gondoltam.

2020. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Másabb érzés volt, nem ilyen fájdalomra készültem. Kértem érzéstelenítőt így ki lehetett bírni. Igazából a 9.hónapban már úgy voltam vele, engem nem érdekel mi lesz, de szülni akarok mielőbb. Mindenem fájt nonstop, úgy gondoltam jöhet bármi, csak legyen vége 😃 megváltás volt.
2020. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottátok velem.🙂
2020. okt. 2. 21:08
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy a fájdalom küszöbön, ennek ellenére nagyon féltem tőle, sokat gondoltam rá, és alig vártam, hogy túl legyek az egészen minél előbb. Amikor már tudtam, hogy indulás van, akkor aligha fájt, azt hittem ilyen lesz végig, nagy mellénnyel voltam, hogy hahh ez semmi, mit panaszkodnak a nők, rokonok, hogy az mennyire fáj... Ahha.. Burokrepesztés után kezdődött a buli, összesen 3 óra volt, de az utolsó 1 órába a hajamat téptem és a párom kezét haraptam, azt hittem meghalok. A labdáról majdnem leájultam, úgy hogy fekve szenvedtem, mert nem bírtam tartani magam sehogy. Rettenetes, ilyen fájdalom nincs mégegy, még hasonlítani sem lehet semmihez. De amint a baba kinn van, megszűnik az egész, és nagyon hamar elfelejti az ember
2020. okt. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyúan fáj,viszont nekem a menstruációs görcseim iszonyat durvák voltak,így engem sokáig nem sokkolt a fájdalom, mert már találkoztam hasonló érzéssel... Aztán jöttek a tolófájások amikor nem nyomhattam.. naaa ott azt hittem meghalok de tényleg. Én arra készültem hogy halk leszek nem fogok hangosan nyögni meg ilyenek, hát nem sikerült... De ahogy kint van a baba elmúlik ez a fájdalom,az tény
2020. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olyan sok helyen hallom, hogy nem nyomhattatok. Miért? Nálam pont fordítva volt. Olyan benan nyomtam, hogy kb 2x annyi fajast kellett kivárni mint rendesen kellett volna. Egyszerűen nem jöttem rá. Nekem meg azt mondogatták, hogy “most, most, ne oda, nem jó, na majd a következő” 😂😂 nekem emiatt a tolok nem is fájtak, mert annyira arra koncentráltan, hogy hova a bubanatba lehet meg tolni, hogy nem is éreztem.
2020. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18


Rz amiatt van mert nem volt “jó” fájásod..

Első babával nekem is így volt, csak akkor nem tudtam.



2. Alkalommal egészen más tolók jöttek

Azért nem szabad nyomni, hogy ne szakadj szét teljesen..

Tud idomulni a babához az alfeled..



1. Szülés 2 h kitolás

2. Szülés az első fájástól 3,5 h...10 perc sem volt a kitolás..

2020. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 wow szóval még ilyen is van, hogy jó meg nem jó tolófájás. Köszi, ezt nem tudtam. Hát nekem valóban volt idő idomulni bárminek bármihez...
2020. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!