Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor szülés előtt készültete...

Amikor szülés előtt készültetek lelkileg a nagy fájdalomra, sokkal jobban fájt végül mint ahogy elképzeltétek? Álmomban már vajúdtam😅

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 13:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#17 vagyok

Pl.: nem tűnik el a méhszáj, de már nyomnod kell, ilyenkor minden szakadhat és ezt próbálják elkerülni.

2020. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#19 és van olyan, aki egy ilyen "nem jó" tolófájást vissza tud tartani? Tényleg érdekel, mert nekem is szólt a szülésznő az első nyomásnál, hogy még ne, aztán második nyomásra már kinn is volt a gyerek, én egyáltalán nem tudtam volna visszatartani, csak jött az inger, mint egy csuklás :D
2021. márc. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak,hogy ne nyomjak,de hiaba. Ha jon az inger,nem birtam visszatartani. Aztan megint mondta,hogy csak fajaskor nyomjak. Mondom de faj. Akkor nezte a doki a papirt,hogy igen,fájás van. 2 nyomasra kint volt,de nagyon repedtem es sok vert vesztettem. Mar adni akartak,de szerencsere végül nem kellett
2021. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen lett szülésed,elképzeléseid szerint?
2022. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azóta túl vagy rajta kérdező, kiváncsi vagyok én is. (Én készültem rá anno, de azt a brutális őrült fájdalmat elképzelni sem tudtam volna)
2022. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

En is kivàncsi vagyok



22


Igen.. nekem a 10 perces kitolásból 3 fàjàsnàl nem nyomhattam


Azt hittem meghalok..

Rosszabb, mint maga a szülès...

2022. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!