Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletben szültem, most lesz...

Ügyeletben szültem, most lesz a 6 hetes kontroll, szeretnék adni az orvosnak hálapénzt, mert nagyon elégedett voltam vele. Mennyit illik adni, így hogy nem fogadott orvos? Aki mostanában szült, és adott, mennyit?

Figyelt kérdés
Illetve a borítékot hogy adtatok át? Kapott mellé egy üveg italt? Vagy csak a borítékot nyomjam a kezébe?

2020. okt. 10. 11:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
46%
Én 50ezer forintot betettem egy borítékba és a 6 hetes kontrol vizsgálat végén megköszöntem mindent és belenyomtam a kezébe. Egyből álltam is fel,elköszöntem és távoztam. Nem volt cikis.
2020. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
Csak a precízség kedvéért. Kettő kérdést írtál. Mennyit illik és aki most szült mennyit adott. Az elsőre válaszoltam. Nem látom a kikötése, hogy nem válaszolhat, aki nem adott. 🤷🏼‍♀️ Ezer bocsánat.
2020. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
Hetes vagyok, Pó T emiatt illegális ;) ha elfogadja a pénzt, azzal bűncselekményt követ el, gondolkodj már, kisanyám ;)
2020. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
“Kisanyám” mint írtam, és ismét írom: egyenlőre nem büntetik. Januártól igen. Az orvost is és engem is, januártól.
2020. okt. 10. 14:09
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
De, most is büntetik azokat az orvosokat, akik elfogadják. Értelmezd, amit írok. 🤦🤦
2020. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
29%

Huu de sokan a hálapénz ellen vagytok. Sajnos az a probléma, hogy januártól ezt bevezetik. Nem lesz orvos az ügyeletben! Miért nem? Mert magánrendelésein sokkal többet keres, én inkább azt fogja csinálni, és ott hagyja az államit. Vagy megy külföldre.

És sajnos, nem tetszik nekem sem, de ha valaki jó ellátást akar, akkor fizetnie kell. Neked szerencséd volt az ügyeletes dokival, szerintem adj neki nyugodtan. (Ha ő vizsgál a 6 hetesen)

Sajnos csak ezzel tudjuk itt tartani a dokikat, mert inkább mennek el :(

2020. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%

16 Ja meg véletlenül sem egy orvosnak és betegnek egyaránt élhető rendszert kell kialakítani. Neeeeeem. Igazad van. Csak szar és szar közül lehet választani és a regnáló vezetés csak szarabbnal szarabb verziokat léptethet életbe, ugye?! Es akkor az a hibás, hogy szar a rendszer, aki amúgy jót szeretne. Milyen beteg logika ez?! Senki nem mondta hogy amit most be akarnak vezetni az így jó. Nyilván szar. Ezért ágálnak az orvosok is. De ebből mit szűrsz le?! Hogy a hálapénz a jó. Nem azt, hogy már megint egy szar döntést hoztak... 🤦🏼‍♂️

Na ezért nem tud ez az ország kilábalni a diktatúrából, mert az ország x%-a egyszerűen igényli hogy a nyakába legyen borítva a szar. Aki meg megunja, és értelmes, elmegy. En is segghulye vagyok, hogy nem is tudom, miben reménykedem...

2020. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem mondtam, hogy a hálapénz a jó, csináljuk azt. Azt mondtam, nem tudsz mit csinálni, vagy fizetsz, vagy szar ellátást kapsz. Ennyi. Melyik éri meg jobban? Le leheet pontozni, de attól még így van. Hiába akarja az ember, hogy happy legyen monden, mindenkit egyenlően kezeljenek, ne kivételezzenek azzal aki fizet, attól még ugyis az lesz aki nem fizet leszarják, aki fizet annak meg kinyalják a seggét. Bárhogy is dönt a kormány.
2020. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
18 és így tartjátok életben ezt a rendszert. Ha senki nem fizetne, de senki az országban hálapénzt, értelmetlen lenne erről beszélni.
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
26%

És tudsz ezért tenni valamit?

Nem.

Akkor? Mivel ez van, és lesz is még sokáig..

2020. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!