Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletben szültem, most lesz...

Ügyeletben szültem, most lesz a 6 hetes kontroll, szeretnék adni az orvosnak hálapénzt, mert nagyon elégedett voltam vele. Mennyit illik adni, így hogy nem fogadott orvos? Aki mostanában szült, és adott, mennyit?

Figyelt kérdés
Illetve a borítékot hogy adtatok át? Kapott mellé egy üveg italt? Vagy csak a borítékot nyomjam a kezébe?

2020. okt. 10. 11:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%
Tudsz. Nem fizetsz. Ez lenne a lényeg. Idáig kene mindenkinek agyban eljutni.
2020. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
47%
Nemteg szultem szinten ugyeletben. Beraktam 100at egy boritekba megkoszontem, a doki elvette mosolyogva es o is megkoszonte. Nem nezte meg.
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik meg ott mindenki elött, csak megköszöni, és ha egyedül van, gondolom akkor.
2020. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%
A saját dokim nem tudott jönni, neki 50-et adtam utólag, az ügyeletesnek 100-at, a szülésznőnek szintén 50-et, ő is ügyeletes volt. 200-at szántam a fogadott dokinak eredetileg.
2020. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
39%
Meg fogjátok kérdezni miért adtam a fogadottnak; azért, mert önhibáján kívül nem tudott részt venni és végig kapcsolatban voltunk.
2020. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt fogadott orvosom, csak akihez jártam gondozásra az volt mindig ugyanaz, sztk-ba. Ügyeletesnél szültem, neki 70et akartam adni, bent volt a borítékban, mellette egydoboz mozart golyó. A doki a csokit elfogadta, a pénzt nem :)
2020. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
35%
Miért pontoztátok le a válaszom, ha szabad megkérdeznem? Csak az a jó válasz, hogy nem adtam semennyit, mert erre esküdtek fel a pénzsóvár mocskok?
2020. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26%

27es, látod, igen.. ha adsz, és elmered mondani, már egyből ellened van mindenki, te vagy a rossz, életben tartod ezt a szokást, szégyelld magad meg ilyenek..

De majd ha nekik kellene jó orvos, aki viszont pénzt kér, vagy "illik" adni, akkor majd pisloghatnak.

2020. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
21%
Csak tudnam,miert "rosszabb" az,ha valaki ugyeletesnek ad kevesebbet,mint az,aki tobb szazezret fizet csupan a terhesgondozasert,es ezen felul a szulesert is egy magan/valasztott dokinak. A szules egy fontos momentum az ember eleteben,nem ugy,mint egy torott csont/mandulamutet ellatasa. Sajnos manapsag eleg sok a bunko orvos,ez az igazsag. Ezert,ha valaki nem teheti meg,vagy szimplan nem akar fogadott dokit, viszont teljesen meg van elegedve az ugyeletessel, halas neki egy eletre, miert is ne adhatna neki jelkepesen par 10 ezer forintot?
2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

29 pontosan erre gondolok.

Koszonom aki valaszolt :)

2020. okt. 18. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!