Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akit egyáltalán nem...

Volt akit egyáltalán nem viselt meg a szülés?

Figyelt kérdés

Ma született meg a kislányom 15:45kor, teljesen háborítatlanul, sem oxi, se vágás, se repedés semmi..konkretan úgy érzem magam mint szülés előtt :D 9,5 óra kőkemény vajúdás, azt azért hozza teszem.. De, ugyanúgy ülök, nem fáj semmim, pisilésnél csíp egy kicsit de ennyi...

Kisfiam 5 éve oxival, erzestelelintessel született, vágtak is, repedtem is, majd megzavarodtam.. Nem azért kérdem mert zavarna, csak tényleg nekem annyira új ez az érzés 😊



2021. febr. 9. 20:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok! Amúgy ha valaki dicsekszik is vele,azzal sincs baj. Miért csak a rosszat kell/szabad megosztani?? Az önsajnálat mivel jobb?

Az irigység is egy normál emberi tulajdonság,nem baj az! :) Nyílván én is szerettem volna egy ilyen szülést,de majd a következő jobb lesz,ha meg nem akkor így jártam! 😅 Ne foglalkozz a rossz indulattal,van aki érti miért írtad ki! 😊❤

Én szeretek pozitívat is hallgatni,olvasni! :)

2021. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
A második babám 2 óra alatt született délután 5-kor gátvédelemmel. Este 9-kor törökülésben ültem az ágyon, semmi bajom nem volt.
2021. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Fiam 4.5kg-al született, de nem volt vészes utána a vágás fájt és a korházba amikor tudtam aludtam enni sem mentem ki. A lányom rá 2 évre született gyorsan kb 5 óra alatt vágás minden nélkül, de én úgy éreztem valami pörgetőt kaptam, nem tudtam aludni ha tehettem volna elindulunk haza már reggel😂😂

2021. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia. Gratulálok a babádhoz. :)

3 szülésem volt, ebből 3. S.császár.

A második szülésemet mondanám a legjobbnak, legkönnyebbnek. Doki délután 4kor beindította a szülést, este 19:53-ra meglett a kisfiam. Gyors is volt, annyira nem is fájt, kicsit vágtak, de nem volt vészes. Vigyorogva boldogan láttam el a gyereket az első perctől fogva.

2021. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%

Jelen, bár nekem 2 császárom volt.


Meg lehet pukkadni, eldicsekszem vele... 😀

Simán felhízott lábakkal ültem a kórházi ágyon, hajat mostam abban a nyomorult mini zuhanyzóban, sôt egyszer elcsúsztam a frissen felmosott szobában. Semmi 🤷🏼‍♀️😀


Nem tudom mitôl függ, de örültem neki, fôleg, hogy a második gyerkôcnél itthon még a nagyobbat is el kellett látni és nem okozott problémát.


Szerintem is jó olvasni a pozitív tapasztalatokat, gratulálok neked 🙂

2021. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24 òràt vajùdtam ès csak a brutàl aranyerem miatt mozogtam lassan, de amùgy mindent csinàltam, nem.viselt meg.
2021. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán olvastam végig a kommenteket.

De azt sejtem, hogy páran ez a kérdés miatt szétszednének. Ne foglalkozz velük, irigykednek.


Nekem 22hós a fiam. Probléma mentes terhességem volt, 38.hétig dolgoztam, az utolsó héten is még túrázni voltam, lakást festett egyedül, kertet rendeztem. Ezt már itt is leírtam, vagyis ezen az oldalon pár kérdés alatt, konkrétan meg akartak lincselni moatta páran.


Szülni úgy mentem be, szivárgott a magzatvíz. Este 7kor repesztettek burkot, este 9kor indultak be a fájásaim. Hajnal 2re lett meg a fiam. Az az 5 óra maga volt a pokol. Csak fekve a bal oldalamon vajudhattam, nem mozoghattam. Az oxit maxon nyomatták belém. Borzalom volt. Meglett végül a fiam, minden baj elmúlt. Kívül 4 varratom lett, belül matyóhímzés.

4ig ferjemmel és a fiammal hármasban lehettünk. Utána vittek át osztályra, 4órát azaz reggel 8ig hagytak aludni, addig elvitték a fiam.


Miután felkeltem, nem fájt semmim, nem voltam hullafáradt, simán elboldogultam egyedül a gyerekkel. Hazajöttünk szombaton, hetfőtől reggeltől estig a fiammal kettesben voltam. Főztem, takarítottam... ahogy azóta is. Sosem volt az, hogy a gyerekre fogtam, hogy nem megy.


Most ismét terhes vagyok. Kíváncsi leszek...

2021. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó híreket már nem is lehet megosztani itt? Elmebetegek...

Kérdezőnek gratulálok. 😀

2021. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
22 en meg gatmetszessel szültem mégis torokulesben ültem pár óra múlva 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

29-es. Az tök jó. Az első gyerekemnél nekem is volt gátmetszésem, ott én nehezebben ültem 2 napig, de harmadik nap már lazán rohangáltam a lépcsőn, onnantól szintén nem volt bajom. A szülésznőm szerint jó szülőalkat vagyok :)

Most a másodiknál 4 napot voltunk bent (itt ez a protokoll), halálra untam magam, mert eszik-alszik gyerekem van, én meg ugye olyan fitt voltam, mintha nem is szültem volna. Szerencse ez, örülni kell neki. 22. vagyok.

2021. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!