Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akit egyáltalán nem...

Volt akit egyáltalán nem viselt meg a szülés?

Figyelt kérdés

Ma született meg a kislányom 15:45kor, teljesen háborítatlanul, sem oxi, se vágás, se repedés semmi..konkretan úgy érzem magam mint szülés előtt :D 9,5 óra kőkemény vajúdás, azt azért hozza teszem.. De, ugyanúgy ülök, nem fáj semmim, pisilésnél csíp egy kicsit de ennyi...

Kisfiam 5 éve oxival, erzestelelintessel született, vágtak is, repedtem is, majd megzavarodtam.. Nem azért kérdem mert zavarna, csak tényleg nekem annyira új ez az érzés 😊



2021. febr. 9. 20:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30 szerintem függ attól is hogy sikerül a vágás meg a varras. Illetve kiderült, bár nem tudtam, hogy magas a fájdalomküszöböm. Hat mindenestre en nem vagyok jó szülő alkat 😂
2021. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! És igen is dicsekedjen csak az ember, ha öröme van. 🙂❤

Egyébként nekem kismamaként tök szupi ilyen élményeket olvasni, nem csak mindig a rémsztorikat.

Sok boldogságot és jó egészséget nektek🙂🙂

2021. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 18 órát vajúdtam, de nem engedtem semmit amivel gyorsíthattak volna.

Iszonyat fáradt voltam mire megszültem a lányomat, de esküszöm semmi bajom nem volt.

Nem vágtak, nem repedtem.

Pisilés csípett, de ennyi, na meg azért nem olyan "vígan" ültem mint szülés előtt.

Ez nem dicsekvés, csak egy pozitív tapasztalat részedről.

Boldog babázást kívánok :)

2021. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el a válaszokat.


Szerintem meg tök jó, hogy valaki leírja ezt az oldalát is, így nem csak a rémtörténeteket lehet olvasni

2021. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!