Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek nincs ereje megszülni a babát?

Figyelt kérdés

Félek, hogy én nem fogom bírni. Az az első, hogy nagyon kényes vagyok, egy fogászati kezelést is végig nyekegek-nyökögök. Menstruációs grcsöknél pedig mér papot kellett hívni hozzám. Tehát türelmem és kitartáso semmi. Ráadásul elég tápos vagyok, sovány, 56 kg (de magas hozzá). Ősszel lesétáltunk a férjemmel 8km-ert és izomlázam lett, kifulladtam , aludtam utána. Tehát se kitartásom se erőm. És keskeny is a csípőm. Megfogom tudni szülni? Augusztus elejére várom a kicsit.

Tudom, hogy nem szabadna ilyen videókat néznem és a frászt hozni magamra, de megnéztem egy felvételt ahol egy anyuka világra hoz egy babát. És ahogy láttam elég nagy erőfeszítés.



2021. febr. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
80%
Talán császár lesz belőle.
2021. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
53%
Kérj császárt!
2021. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
49%
igen, ilyenkor benn marad a gyerek
2021. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
28%
Max akkor, ha téraránytalanság van, vagy valami miatt nagyon kimerült az anyuka, de még általában utóbbi esetben is megszülik. Lehet kérni fájdalomcsillapítást a legtöbb helyen, ami segít, hogy a kitolás előtt pihenj kicsit. Nekem hosszú szülésem volt, de a kitolást már nem éltem meg olyan nehéznek, nem is fájt annyira, mint a vajúdás. Tudtam, hogy már csak ebbe kell beleadnom mindent és mindjárt láthatom a fiamat. Amúgy ha téraránytalanság lenne, tehát túl keskeny lenne a csípőd a baba méreteihez, akkor javasolta volna a császárt az orvos. Ha nézte a baba méreteit és nem mondott ilyet, akkor nem túl keskeny a csípőd.
2021. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem javasolta a doki, azt mondta ha nem lép fel semmi, akkor természetes szülés lesz. Még a keskeny csípő miat aggódok a legjobban. Hanem amiatt, hogy elfáradok és nem lesz erőm nyomni.
2021. febr. 28. 19:15
 6/65 anonim ***** válasza:
62%

Hiszti miatt nem fognak megcsászározni, hacsak nem magánklinikára mész, orvost ugye már nem fogadhatsz. Bocsi a megfogalmazásért.

Szóval vagy összeszeded magad, vagy nagyon negatív szülésélményed lesz.


Van még bőven időd testileg és mentálisan is felkészülni. Ha ennyire nyekenyóka vagy, ahogy leírod, már maga a terhesség sem lesz sétagalopp.

2021. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
40%
Van eszköz amivel tudnak segíteni ha neked már nem megy.
2021. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodj meg ne aggódj, vagy menni fog vagy max császár lesz ennél nagyobb bajod sem neked sem a kicsinek nem lesz
2021. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Ez nem hiszti. Szeretnék segíteni a babámnak, de tényleg nagyon puhány, erőtlen vagyok.
2021. febr. 28. 19:26
 10/65 anonim ***** válasza:
72%
Azért írtam, hogy bocsánat a fogalmazásért, mert lehet neked nem hiszti, de az orvos/szülésznő annak fogja venni.
2021. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!