Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek nincs ereje megszülni a babát?

Figyelt kérdés

Félek, hogy én nem fogom bírni. Az az első, hogy nagyon kényes vagyok, egy fogászati kezelést is végig nyekegek-nyökögök. Menstruációs grcsöknél pedig mér papot kellett hívni hozzám. Tehát türelmem és kitartáso semmi. Ráadásul elég tápos vagyok, sovány, 56 kg (de magas hozzá). Ősszel lesétáltunk a férjemmel 8km-ert és izomlázam lett, kifulladtam , aludtam utána. Tehát se kitartásom se erőm. És keskeny is a csípőm. Megfogom tudni szülni? Augusztus elejére várom a kicsit.

Tudom, hogy nem szabadna ilyen videókat néznem és a frászt hozni magamra, de megnéztem egy felvételt ahol egy anyuka világra hoz egy babát. És ahogy láttam elég nagy erőfeszítés.



2021. febr. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem gáz. Te ilyen alkat vagy kész. Nem 1 és nem 2 hozzád hasonló nő szült már. Így vagy úgy, megszületik majd a baba, a lényeg mindkettőtök épsége. A szülés módján kár előre agyalni, úgyis ott dől el.

Ismerősöm 160 cm, 50 kg és kitolt egy 4 kg-os babát. Hidd el nem ezen múlik. Ráadásul ott és akkor már nem fogsz agyalni ilyeneken, csak azon leszel hogy megszülessen a baba. Ha pedig nem sikerül, hála a modern orvostudománynak megcsászároznak.

2021. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
68%
Ez most gonoszul hangzik, de nekem is az jutott eszembe mint egy másik válaszolónak, a szülésnél sokkal nagyon nehézségeid is lesznek a gyerekkel. Ha te ilyen vagy azt a gyereket már most sajnálom. Nem vagy pánikbeteg? Tőlük szoktam ilyeneket hallani.
2021. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
77%
A nő teste úgy lett megtervezve, hogy meg tudjon szülni egy babát különben kihalt volna az emberiség. Legfeljebb császár lesz, ha fenn fog állni téraránytalanság, fájásgyengeség stb. A "nem tudom kinyomni" nem szerepel az indikációk között.
2021. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sokan rosszul viselik a fogászati beavatkozásokat.

A menzesz is egyéni, kinek mennyire fáj, mekkora a fájdalomküszöbe.

A testalkatod megint nem mérvadó ebben.

Az edzetlenség, türelmetlenség mind olyan dolog amin lehet változtatni. Egy gyerek sok türelmet igényel, jobb lesz ha "gyakorolsz". Nem gondolnám hogy az általad felsorolt dolgok miatt ne tudnád ellátni a babádat. A szülés miatt kár aggódnod, nem fejben dől el. Ne nézz ilyen jellegű videókat. Nincs 2 egyforma szülés csak felesegesen ráparázol.

2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

Nem vagyok életképtelen! Az erős fizikai megterhelés esik nehezemre. A gyereknek meg fogok adni mindent. A türelemmel meg akkor van bajom, ha nyűhös vagyok, ergó fáj valami, nekem kellemetlen valami. Nem agyerekkel leszek türelmetlen.

Miért kell mindenkibe belekötni?

2021. febr. 28. 20:07
 16/65 A kérdező kommentje:
13-as, ne sajnáld a gyerekemet, mert meg lesz mindene ésmindennél jobban várjuk! A két téma nem függ össze.
2021. febr. 28. 20:08
 17/65 anonim ***** válasza:
88%

A mèh izomzata akkor is erős, ha többi izmod nem az. A medence belső rèsze szàmít, el is mozdul szülèshez, ha kìvülről nem làtszik elèg nagynak. Főleg függőleges helyzetben , mikor a gravitàciò is segìt a babànak.

Bìzz magadban!

2021. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
74%
Egyem a szíved nyűgös leszel, fájni fog valamid ( popó, cici ), fáradt és kialvatlan leszel és mindez kellemetlen lesz. Lesznek bajok a türelemmel...
2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
45%

Csupanolyan dolgot soroltal fel, ami nevetseges, hogy ennyire kikeszit.

Azt irod, kenyes vagy, turelmetlen, nincs kitartasod es fizikaliag is gyenge vagy. Ugyhogy de, sajnaljuk azt a gyereket, mert ilyen hozzaallassal nem lehet rendesen ellatni. Aztan felnevelni.

2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjuk már ezt. Mennyi nő szült már természetes úton? Olyanok is, akik amúgy egy ásványvizes üveget nem tudnak kinyitni... Nem ezen múlik, hogy meg tudod-e szülni. Ha nincs komplikáció, akkor nem lesz gond.
2021. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!