Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek nincs ereje megszülni a babát?

Figyelt kérdés

Félek, hogy én nem fogom bírni. Az az első, hogy nagyon kényes vagyok, egy fogászati kezelést is végig nyekegek-nyökögök. Menstruációs grcsöknél pedig mér papot kellett hívni hozzám. Tehát türelmem és kitartáso semmi. Ráadásul elég tápos vagyok, sovány, 56 kg (de magas hozzá). Ősszel lesétáltunk a férjemmel 8km-ert és izomlázam lett, kifulladtam , aludtam utána. Tehát se kitartásom se erőm. És keskeny is a csípőm. Megfogom tudni szülni? Augusztus elejére várom a kicsit.

Tudom, hogy nem szabadna ilyen videókat néznem és a frászt hozni magamra, de megnéztem egy felvételt ahol egy anyuka világra hoz egy babát. És ahogy láttam elég nagy erőfeszítés.



2021. febr. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
62%
59 az előbb nem neked írtam, ha én írok valakinek akkor eléirom a válasz sorszámát. Mondjuk a válaszból is látható volt, hogy nem neked szól, de ha már így rákérdezel azt gondolom, hogy bár százszor jobb és kedvesebb megfogalmazásban, de a te véleményed sem állja meg a helyét, pont azért nem, amit kifejtettem fent, de ahogyan elnézem nem értetted meg, még úgy sem, hogy igyekeztem példákkal alátámasztani. Abszolút nem lehet következtetni arra, hogy hogyan bírja az éjszakázást, vagy gyereknevelést az, akinek adott esetben nagyon fáj a szülés, vagy, nem tud hegyet mászni, meg 8 kilométert gyalogolni, teljesen irreleváns és valóban nagyon bunkó válaszok voltak itt, meg is lepődtem, azért ekkora bunkók ilyen tömegben nem szoktak itt lenni.
2021. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik ugató kutya rám is írt privátban, leg*cizett, látszik, mennyire rendben vannak ezek magukkal :D
2021. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, úgy vannak vele, másnak se legyen jó már, ha az ő életük kisiklott. Paráztassunk önbizalmatlan terhes nőket, tapossuk őket a földbe, ettől jobb napunk lesz, kiadjuk a frusztrációt. Érdekesmód az egyik is itt mártírkodik, hogy 5 hónapos gyerekkel talpal egész éjjel, jaj szegény, de a mocskolódásra mindig szorít egy kis időt a megterhelő éjszakázások mellett. Érdekes amúgy hogy a sok mázas szülő ilyen tökéletes, hogy ráér gyakorin veszekedni, kötekedni. Érdekesmód sajnos mindig a legnormálisabb értékrendekkel rendelkező emberek inganak meg a magukba vetett hitükkel kapcsolatban, és jön a sok ostobi magabiztos féreg, és táplálkozik a más lelki nyomorításából, holott pont nekik kéne a legjobban magukba nézniük, hogy milyen emberek is valójában.
2021. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:

64-es, ez mindig így ment. Az bánt, szól le másokat aki önmagűával nincs rendben. Így a saját kis buksijában a többiek felé helyezi magát. Az a baj, hogy ez csak az ő meglátása.

Egy szóval se mondtam, hogy nevetve fogom végigcsinálni az éjszakását, de végigcsinálom, mert a gyerekemről van szó. Nem értem minek kell tökéletesnek beállítani egyeseknek magukat, mikor senki se az.

2021. márc. 3. 11:24
 65/65 anonim válasza:
Miért lenne kialvatlan. Vannak olyan babak aki végig aludjak. Nem minden gyerek sír ha kell ha nem éjjel nappal.......
2023. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!