Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek nincs ereje megszülni a babát?

Figyelt kérdés

Félek, hogy én nem fogom bírni. Az az első, hogy nagyon kényes vagyok, egy fogászati kezelést is végig nyekegek-nyökögök. Menstruációs grcsöknél pedig mér papot kellett hívni hozzám. Tehát türelmem és kitartáso semmi. Ráadásul elég tápos vagyok, sovány, 56 kg (de magas hozzá). Ősszel lesétáltunk a férjemmel 8km-ert és izomlázam lett, kifulladtam , aludtam utána. Tehát se kitartásom se erőm. És keskeny is a csípőm. Megfogom tudni szülni? Augusztus elejére várom a kicsit.

Tudom, hogy nem szabadna ilyen videókat néznem és a frászt hozni magamra, de megnéztem egy felvételt ahol egy anyuka világra hoz egy babát. És ahogy láttam elég nagy erőfeszítés.



2021. febr. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell szuperanyuzni mert itt senki nem saját magáról és a saját gyerekéről beszél. Viszont ha gondja van akkor be kéne ismerni és kezelni, mert majd a gyerekkel a karján is sétálgathat a lakáson belül kilométereket ha éjjel sír. Akkor majd közli hogy ő ehhez gyenge?
2021. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
84%
Azt majd akkor megoldja. Az hogy valakinek milyen a hozzáállása a szuleshez vagy a terhesseghez semmit nem mond arról, hogy milyen anya lesz majd. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2021. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem a szülésről szól, nem látjátok a sorok mögött a lényeget. 41-es érti, kb ugyanazt sikerült egyszerre írnunk.
2021. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

Inkább a gyerekemnek adok meg mindent és igen, én leszek, fáradt, nyűgös, vagy szenvedek valamiben hiányt.

Nagyon nem szoktam gonoszkodni, de én meg azoknak a gyerekét sajnálom akiknek ilyen rosszindulatú anyja van! Pont ilyen kibírhatatlan embert nevel majd a gyerekéből!

2021. febr. 28. 21:23
 45/65 anonim ***** válasza:
88%
44 de értjük mit véltek látni a sorok között. De valójában nem láthattok semmit, mert marhára nem ismeritek a kerdezot, szóval csak okoskodtok. És ez basszus nem műelemzés, hogy a sorok között olvasgatva fikazzatok a kerdezot, hanem egy olyan oldal, ahol a kérdésre kell válaszolni.
2021. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Mellesleg igaza van 1-2 válaszólónak, ez megfelelési kényszer. Valami nagyon nincs rendben a lelketekben ezért piszkáltok mást. Igen, nyűgös vagyok ha pl menstruációs fájdalmaim vannak (de sokan azok), igen, nem vagyok egy sportos alkat (de a gyerek mellett nem kell maratont futni) és igen, kifekszem ha beteg leszek( de szerencsére van egy szuper férjem aki segít ilyen helyzetekben) . Nem vitatkozom tovább. Pont.
2021. febr. 28. 21:28
 47/65 anonim ***** válasza:
92%
Nem látom a lényeget. 2 gyerekem van, mindkettő császáros volt. Az elsőnél vajúdtam. Azóta is emlékszem a fájdalomra és hálát adok, hogy nem sima szülésem volt. Simán vettem a császár utáni időszakot, elláttam a gyereket. Most is utáloma a kilométeres sétákat, ha fáj valamim ingerült vagyok. A gyerekeim jól vannak köszönöm. Amit csináltok, az már rosszindulat. Amúgy a kérdezőnek van párja is, ahogy nekem is, aki fog segíteni. A legsuebb, hogy pont, akik ilyen nagy lóról beszélnek, a legidegbetegebb anyák a környezetemben, csak nem veszik észre magukat.
2021. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 senga222 ***** válasza:
83%

En teljesen megértem a kérdésed

3 ével ezelőtt mikor vajúdtam a fiammal pont így éreztem én is .

Az hogy láthatod a gyermekee olyan motiváció mint ami fogorvosnal stb nincs .Ez felül majd minden fájdalmat .

De a fiamnál én is tényleg úgy éreztem már az elején vége ,én ezt nem fogom bírni .Csupán 7 óra vajúdás után nagyon fáradt voltam .Úgy éreztem nem fog menni .A végén azt mondták nem jo a baba szív hangja császár lett belőle .

2021. márc. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
54%

Én megértelek kérdező. Itt mindenkinek a szülés volt élete fénypontja mindennap újra szulne gondolkodás helyett

Bezzeg mikor hisztisnek neveztem azt a kerdeozot aki azon volt kiakadt a hogy mégse kislánya lesz akkor mindenki védte szegényt, hogy ez komoly dolog, nincs bennem empátia?!

Mindenkiből kinyomnak a gyereket a ha tehetnék, nehogy már neked jobb legyen. Ugyanis az, hogy maga kórházban kifizetheted a császárt azt jelenti, hogy csak a kozkorhazakban nincs meg az a feltétel, hogy ugyanolyan kockazatmentesen szulhess császárral.

Engem eddig két orvos dobott vissza amúgy hogy nem csaszaroz meg. Úgy hogy már van egy gyerekem és kosz mégegyszer nem. Annyira volt felemelő mintha hárman erőszakoltak volna meg.

De mi nők csak hiszzikezzunk hogy az anonim Juliskanak is a puncijan kell hogy kijöjjön a gyerek, utána meg lehet maszatolni a hülye apróságokkal... Mert az rohadtul fontosabb ám, hogy aranyora meg apas szülés legyen.

Ja mert az én testem. Kivéve ha nem a puncin akarom kinyomni, mert akkor nem. De az ok, ha kikapartatom a 12 hét előtt...

Juj ez a téma most husomba vág.

2021. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
77%

Atya úr isten ezek a válaszok. A kérdező feltett egy kérdést, amiből kiforgattátok az egész életét jóformán. Tisztelet a kivételnek. Ezért tartunk ott ahol most. 🤷‍♀️🤦‍♀️


Kérdező. Énis Augusztusra vagyok kiírva. Habár én picit teltebb vagyok, viszont Énis kB ugyanennyire félek a legelső szüléstől. Ha beteg vagyok pl akkor én sem bírok felkelni az ágyból meg sorolhatnám még. Biztos lesz rá alkalom gyerek mellett is, de azért van az apukája is. Ketten vállaltuk, kettőnké a felelősség. Viszont ne nézz videókat mert minden szülés más. Lehet hamar túl leszel rajta, de lehet hogy több órát fogsz vajúdni ami igen fájni fog, habár azt én sem tudom mennyire. De próbálok rá felkészülni már amennyire lehet. Ne agyald túl, élvezd a terhességet aztán szülésnél már úgyis azon leszel, hogy minél hamarabb láthasd 🤗😊

Remélem tudtam segíteni picit.

A többi szar emberrel meg ne foglalkozz. Nincs jobb dolguk 🤗


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok majd neked 😊😉

2021. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!