Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaszthatnatok császárt...

Ha valaszthatnatok császárt vagy huvelyi szulest akarnatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 16:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

Császár.

Egyébként mi értelme a kérdésnek? Van aki ezt akar, van aki azt, magyarországon el se döntheted.

2021. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, ez nem így van.

6 barátnőm szült az elmúlt 3 évben, 4 magánkórházban, 2 állami helyen. Mégis mindenkitől megkérdezte az orvosuk a terhesség során, hogyan szeretnének majd szülni. Aki a császárra szavazott, azzal is szült.

2021. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
71%
Harmadszorra is hüvelyit választanék.
2021. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kérdés.


Apás szülésre készültünk, végül 11 óra vajúdás után sürgősségi császár lett.

Csakhogy nagyon rosszul lettem műtét után a spinális érzéstelenítéstől. Órákig kék voltam, reszkettem, állandóan rohangált hozzám a nővér, tette vissza a reszkető kezemre a pulzoximétert... 3 óra múlva mondta, hogy már nem vagyok kék!!!


A hüvelyit nem próbáltam (nem is fogom, mert nem vállalunk még egy gyereket), úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

2021. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%
Altatásos császárom volt, így utólag, ha tehetném is ezt választanám.
2021. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
43%
22, en allamiban szultem,es a kutya sem kerdezte meg,hogyan akarok szulni. Epeszu orvos nem is kerdez ilyet. Hagyni kellene termeszetesen lefolyni a szulest,hacsak nincs valami eü, psziches gond ami miatt veszelyes lenne,vagy pedig eletmentes celjabol.
2021. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
66%

Akkor rossz helyet választottál a szüléshez, nem tudok mást mondani erre.

(Egyik barátnőm sem bánta meg a döntését, a császár is pozitív "élmény" volt mindegyikőjüknek.)

2021. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
79%
császár, azzal is akartam, azzal is szültem, ha lenne mégegy, sem lenne máshogy
2021. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
79%
Császár, nem is akartam hüvelyit. Ősanyák lepontozhatnak!
2021. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
81%

2-szer választottam császárt (külföld), nem bántan meg. Másodszorra a műtőasztalon derült ki, hogy a programozott császár mentette meg az életünket.

Én örülök, hogy itt mindenki maga döntheti el, hogyan szeretné világrahozni gyermekét.

2021. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!