Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaszthatnatok császárt...

Ha valaszthatnatok császárt vagy huvelyi szulest akarnatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 16:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
60%
Császár.
2021. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettőben volt részem, egyértelműen császár.
2021. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
73%
Rázós terhességem volt, előre javasolt programozott császárral. Miután végigrettegtem a 9 hónapot, elmondhatatlan megkönnyebbülés volt, hogy magát a szülést egy előre megbeszélt időpontban, 45 perc alatt letudtuk, mindenki jól volt. Ha hozzáképzelek a horrorterhességemhez még egy jó kis másfél napig elhúzódó vajúdást, potenciális fogóval/oxival/vákuummal/ férjöltésssel, hát rögtön megértem, miért okoz rengeteg nőnek életfogytig traumát a dolog.
2021. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan országban élek, ahol szabadon választható. Annyival méltóságteljesebb az egész, ahogy az orvos hosszan elbeszélget veled minden opcióról bármi ítélkezés vagy nyomás nélkül. Császár mellett döntöttem, mert a tágabb családban több oxigénhiányos baba is van sajnos, ezt mindenképpen el akartam kerülni. Életem legjobb döntése volt, sosem csinálnám máshogy.
2021. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
65%
Hüvelyi, az is lett. Nagyon féltem a császártól.
2021. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
87%
Mivrl hüvelyi szülésem után 23 évesen hólyag és végbélsérvet kaptam 4kg+os gyerekkel és majdnem 2 nap vajúdással... Biztos hogy a császárt választanám. Nem tusom könnyebb e, utáma biztos az is fáj,de talán nem szenvedek 2 napot és nem lesznek ilyen jellegű bajaim odalent 😢
2021. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
79%

Csaszart akartam az lett vegul (programozott). Nem emiatt, de vegul orulok mert annyi oxigenhianyos problemas szulesrol hallok hogy ihaj... az apgar ertek is neha kamu szerintem... nekunk nem

Kell tsmtre jarni de baratnom

Meselte hogy ezeken a tornakon sok ilyen eset van

2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
85%
Császárt akartam az is lett. (Állami kórház, fogadott orvos.) Szép élmény. Örülök a döntésemnek. (És hogy talàltam olyan orvost,aki mellett dönthettem, mert engem irritál, hogy fejlett országokban ez nem kérdés, nem gond az anya dönthet, itt meg....)
2021. ápr. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
73%

Császár (programozottan, nem másfél nap vajúdás után sürgősségiben).

De bár eljutnánk oda itthon is, hogy az anya dönthessen erről! (Le lehet pontozni, de kicsit fontosabbnak érezném a szabad döntés melletti kampányolást, minthogy mázasan kerüljön az anyára a gyerek vagy negyed órával később...)

2021. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
76%
2x szültem hüvelyi úton, de láttam a császárosokat, hogy szenvedtek, meg milyen sokáig tartott a gyógyulás, míg nekem "semmi" bajom nem volt.
2021. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!