Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? nagyon félek, nem...

Mit tegyek? nagyon félek, nem tudom hogy döntsek.

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok s teljesen bedepiztem :( befektettek a kórházba 5 napra, mert magas volt a vérnyomásom. ott végig kellett néznem, ahogy 2 szobatársam 3 napig szenved, olyan fájdalmai voltak és aztán szültek csak meg. meglilut a szájuk, egész éjjel ide-oda jártak, orditottak a fájdalomtól. erős nő vagyok, de most nagyon megijjedtem. eddig is császár párti voltam, de ezek után... miután megszültek azt mondták soha többet nem fognak szülni, csak császárt, amit leszenvedtek, az borzasztó. már itthon vagyok, de nagyon félek. nem tudom, hogy döntsek. programozott császárt akarok, de csak a félelem miatt, viszont már attól is elkezdtem félni, ésha nem ébredek fel az altatásból? teljesen elveszett minden reményem, depresszióba estem. halálfélelmem van. emellett a férjem elvonókúrán van már 2 hónapja, nem lehet mellettem, de én erős voltam mindidáig. hálistennek anyukám mindenben segit engem, ő a támaszom. viszont neki is mondtam már, hogy nagyon rosszul érzem magam, és ugy érzem meghalok, de erre csak azt felelte, mindenki kibirta valahogy, én is kifogom birni.

2021. máj. 12. 20:40
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

39 van olyan is mint en aki felt a szulestol ilyen esetben nekem tokeletes volt a program csaszar. (Panikbetegseg)


Nem tartom magam erzeketlennek emiatt, ugyanugy szeretem a gyerekem mint az aki term uton szult. Egy percet se vajudtam megis volt/mai napig van tejem peldaul csak azert irtam ezt mert tipikus tevhit.


Ha meg valakinek fontos a berendezes am legyen. Teny hogy valoban nem valtozik, legabbis nekem nem valtozott bar nem is ez volt nalam a cel. De en nem itelem el azt akinek ez szempont.

2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Miért ez csak úgy van, hogy bemész, hogy te félsz a szüléstől és kiírnak császárra?
2021. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Általában nem úgy van.
2021. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
#42; Nagyjából igen, csak a kettő között átad egy vastag borítékot.
2021. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azóta megszültél! Hogy ment?
2021. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azóta hogy vagyok?
2021. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
köszi szépen. a kisbabám megszületett, egészséges, hála Istennek. de mielőtt megérkezett, sajnos meghalt apukám váratlanul :(
2021. nov. 24. 10:59
 48/48 anonim ***** válasza:
Férjednek sikeres volt az elvonó?
2021. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!