Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fajdalmas a szules?

Mennyire fajdalmas a szules?

Figyelt kérdés

Sziasztok

28 hetes km vagyok es mar egyre tobbszor eszembe jut a szules

En nagyon felek tole :(

Nekem a menszesz gorcsok is borzasztoak voltak..

Es a fajdalom turo kepessegem is irrto kicsi :D xd

Tudnatok meselni kinek milyen volt?

Tudom lesznek akik azt mondjak h faj stb meg ugyis at kell esnem rajta szval

Es azt is tudom h egy szules sem egyforma fajdalmilag sem


2021. máj. 30. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%

Egyrészt ezt előbb kellett volna végig gondolni, hogy félsz, alacsony az ingerküszöböd, jajj mi lesz stb. Egy biztos, benned nem marad.

Másik ami biztos, az én fájdalmamat te nem érzed.

Szoval nyilván fájt.

10/7.

🤷‍♀️

2021. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A burok repesztés utáni fájdalmak borzasztóak voltak...annyira, hogy egy könnycseppet sem bírtam kipréselni magamból. Az egyik legszebb mondat amit aznap hallottam az volt, hogy megyünk a műtőbe. A szurit pont akkor kaptam amikor jött egy fájás, de csak arra tudtam gondolni, hogy hála istennek,az volt az utolsó fájás amit éreztem. A császárból a felépülés nekem kismiska volt ahhoz képest.
2021. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációs görcshöz hasonlít, nekem a hátam alja is fájt. Ezek nem kibírhatatlan fájdalmak, de erősek. Izgulni nem tudtam közben, valahogy természetes érzés volt, s habár volt egy bő óra, ami tényleg nagyon erős volt, csak a légzésre kobcentráltam, végül mindig elmúlik minimum pár másodpercre a fájás, s ez újabb erőt ad, főleg, hogy minden kibírt fájás közelebb visz a végéhez. Ne izgulj, ott másként éled meg, mint előre sejted. :)
2021. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Én ezért akartam mindig is császárt. Ha nem lett volna indokolt, akkor is ezt "választom".
2021. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát akkor nagyon nehezen éltem meg, hívtam anyukámat telefonon, hogy képtelen vagyok végig csinálni... de azon a ponton már kezdtem fáradni (12. óra körül) pedig szerintem jól tűröm a fájdalmat. De így vissza gondolva nem volt olyan vészes pedig én több mint egy napig vajúdtam intenzíven. Amúgy voltak mindig jóslóim, azok tényleg menzesz görcsök, de a szülési valahogy sokkal erősebb szúró fájdalom volt nekem ami körbe körbe sugárzott a derekamban. Vajúdni nehéz, és pont, mázlid van, ha gyorsan túl leszel rajta, a kitolás az nekem már megváltás volt.
2021. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

1- es

Sztem inkabb irnod se kelett volna :)

Nagyon hasznos valszado vagy

De latom figyelmesen olvasni se tudsz :)))

Arra voltam kivancsi ki hogy elte meg.

Elobb kelett volna gondolkodnom?

Erre inkabb nem irok semmit mrt meg a vegen en lennek a szar szemet 😂

Miert ha valakinek kicsi a fajdalomkuszobe mar ne is szuljon ? :)

Jesssssszus 😂🤦‍♀️

2021. máj. 30. 14:31
 8/25 A kérdező kommentje:
Mindenki masnak koszonom szepen :)
2021. máj. 30. 14:32
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

Nekem írtó magas a fájdalom küszöböm.

A szülésbe mégis bele akartam halni...

A végén konkrétan olyan fájdalmaim voltak, halucináltam, emlékezetkieséseim vannak.

7 órát vajudtam.


Most 22hetes terhes vagyok, nem félek tőle most sem, mert bennem úgysem marad, és egyszer már túléltem.


Ez az írás stílus amit produkálsz, na ez viszont nagyon gáz...

2021. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%

*bocs de

Hamarosan a tengerparton fogok nyaralni és egyre többet jutnak eszembe a herkentyűk. :(

Mindig is utáltam a halszagot és a hideg kiráz ha rákevésre gondolok.

Nyálkásak is meg úgy az egész, tök kivagyok tőle. XD

El tudnátok mesélni, ti hogy bírjátok megenni ezeket?

Biztos van aki nem szereti meg minden meg ízlések és pofonok de mennyire szar az ízük?


Kb ez a kategória ez a kérdés.

Fájt. Túléltük. Te is túl fogod valószínű.

2021. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!